Trwa ładowanie...

Była wielką gwiazdą. Agnieszka Krukówna dziś wygląda tak i wraca do gry

Na kilka lat słuch o niej zaginął, ale ona nie powiedziała ostatniego słowa. Agnieszka Krukówna zapowiada, że wykorzysta dane jej szanse i przypomni nie raz, jak świetną jest aktorką.

Share
Była wielką gwiazdą. Agnieszka Krukówna dziś wygląda tak i wraca do gry
Źródło: AFP
d1711ey

Widzowie pamiętają ją z ról w "Bożej Podszewce" czy "Fuksie". Nieważne u boku kogo grała, trudno było ją przeoczyć. Wielką karierę przerwały perturbacje w życiu osobistym, 46-letnia dziś Krukówna poświęciła się pracy teatralnej. Wiosną 2016 r. pojawiła się po wieloletniej przerwie na dużym ekranie - zagrała w filmie "Letnie Przesilenie". Obecnie reprezentuje ją agencja Knock Knock Actors na stronie której czytamy, że "Agnieszka to osoba z zasadami, konserwatywna, spontaniczna, szczera, która stawia sprawy jasno i ceni swój talent".

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po dłuższej przerwie Krukówna, miała zrozumieć siebie, własne potrzeb i nabrać dystansu do uprawianego zawodu. "Jako dojrzała, świadoma siebie kobieta, patrząc w przyszłość widzi... filmfilm. Jest gotowa powrócić przed kamery w wielkim stylu. Agnieszka jest otwarta na nowe role, którymi ponownie udowodni jak wielką jest aktorką." - przekonuje agencja. Czyżby szykował się triumfalny powrót? Polskiemu kinu potrzebne są nie tylko nowe twarze.

d1711ey

Zobacz też: 83-letni Polański o żonie: "Mamy profesjonalny związek. Ciężko jest być mężem takiej gwiazdy!"

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1711ey

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1711ey
d1711ey