Była związana z Farrellem. Okrutnie opisała Bachledę-Curuś

Colin Farrell był związany z Emmą Forrest
Colin Farrell był związany z Emmą Forrest
Źródło zdjęć: © Getty Images | Gary Gershoff, Jim Spellman

31.05.2023 13:41, aktual.: 31.05.2023 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella był szeroko komentowany przez media. Aktor był wcześniej związany z Emmą Forrest, która oskarżyła polską aktorkę o rozpad swojego związku. Zemściła się na niej więcej niż raz.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się w 2008 roku na planie filmu "Ondine", w którym oboje odegrali główne role. To właśnie wtedy między nimi pojawiło się gorące uczucie, które zakończyło związek Farrella z Emmą Forrest. Brytyjska pisarka oskarżyła wówczas polską aktorkę o rozpad swojego związku. Przeżywając rozstanie, napisała książkę autobiograficzną "Twój głos w mojej głowie", w której postać Alicji Bachledy-Curuś była "czarnym charakterem". Na tym jednak nie poprzestała.

Była partnerka Farrella zemściła się na Bachledzie-Curuś

Według Emmy Forrest, polska aktorka miała zachowywać się niestosownie i otwarcie "podrywać" Colina Farrella - nawet w obecności jego ówczesnej partnerki. Jak stwierdziła, tuż przed poznaniem Bachledy-Curuś, Colin Farrell i ona planowali założenie rodziny. Ich rozstanie było nagłe, a w jego wyniku powstała nie tylko książka, ale także scenariusz do filmu.

Produkcja ze scenariuszem autorstwa Emmy Forrest miała nosić nazwę "Liars (A-E)" i opowiadać historię zdradzonej kobiety. Wybrano do niej ponoć nawet aktorkę, która miała wcielić się w główną rolę - Rebeccę Hall. Filmu jednak ostatecznie nie nakręcono.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Czuję się zawstydzona tym, co powiedziałam"

Emma Forrest przytoczyła nawet w swojej autorskiej książce fragment rozmowy pomiędzy Alicją Bachledą-Curuś a Colinem Farrellem, której była świadkiem.

- Pojawiła się aktorka o smukłym ciele i oczach koloru dojrzałych trufli, żartując, że jest gotowa go przelecieć - napisała Forrest.

Bachleda-Curuś miała dopiero po chwili zorientować się, że kobieta, która stała obok Colina Farrella, była jego partnerką.

- Trzymaliśmy się za ręce, nic nie mówiliśmy przez kilka minut. Wtedy spokorniała i powiedziała: "Czuję się zawstydzona tym, co powiedziałam. Jesteście parą". Puścił moją rękę, spojrzał jej w oczy i powiedział: "Nie kochanie. Nic między nami nie ma. Absolutnie nic" - cytowała pisarka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także