Trwa ładowanie...

Cichopek i Hakiel poznali się na parkiecie. Rozwijające się uczucie śledziła cała Polska

"Do zakochania jeden krok!" - śpiewał Andrzej Dąbrowski. I w tym przypadku słowa piosenki były niemal prorocze. Historia tej miłości sięga bowiem drugiej edycji "Tańca z gwiazdami", a tak wyglądały jej początki.

Cichopek i Hakiel poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" Cichopek i Hakiel poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4bylyf
d4bylyf

Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel byli małżeństwem przez 17 lat. Para ma ze sobą dwoje dzieci. Choć wiele osób myślało, że tworzą zgrany duet, który zniesie wszystko, życie często weryfikuje scenariusze. O rozstaniu oboje poinformowali tego samego dnia, prosząc o uszanowanie prywatności dla dobra swych dzieci. Fani małżeństwa widzieli w ich historii materiał na film. Niestety okazuje się, że zmieniło się zakończenie. A jak wyglądały początki?

Ich drogi skrzyżowały się na planie popularnego programu

Rok 2005. Katarzyna Cichopek postanowiła skorzystać z zaproszenia i wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". Partnerem aktorki został właśnie Marcin Hakiel, który w późniejszych wywiadach przyznawał, że musiał trzymać uczucia na wodzy - starał się zachować profesjonalizm, był przecież w pracy. Widzowie pokochali ten duet i zauważyli, iż między dwójką jest chemia. Miłość, pasja, talent oraz niezaprzeczalna sympatia publiczności zaprowadziła ich do finałowego odcinka, w którym pokonali Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka. W końcowych odcinkach show już nie ukrywali, że łączy ich coś więcej, niż przyjaźń. Trzy lata później relacja została przypieczętowana węzłem małżeńskim w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem.

Kolejne lata przyniosły nowe wyzwania

Cichopek i Hakiel tworzyli zgodny duet. Chodzili razem na wszystkie imprezy branżowe. W 2007 roku reprezentowali też Polskę w tanecznej Eurowizji. Również razem otworzyli szkołę tańca o nazwie "Hakiel — Akademia Tańca". Nie odmawiali też licznych wywiadów dla czołowych polskich magazynów. W międzyczasie na świecie pojawiły się dzieci. Przy tym wszystkim para zdawała się razem unosić wszelkie zadania. Rzeczywistość nie zawsze była prosta, ale połączone siły pozwalały na przezwyciężanie trudności.

d4bylyf

- Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć - wyznała Cichopek w rozmowie z "Faktem" w 2020 roku.

Choć co pewien czas w prasie pojawiały się informacje o rzekomym rozstaniu, za każdym razem Cichopek i Hakiel dementowali te doniesienia. Tym razem jednak mamy pewność, że rozejście się pary to prawda. Oficjalny komunikat pojawił się zarówno na Instagramie aktorki, jak i tancerza.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Skromna Cichopek: "Odczarowałam mit matki Polki, który przez wiele lat towarzyszył kobietom"

d4bylyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bylyf