Asia z "Chłopaków do wzięcia" ma dziecko. Ojcem uczestnik programu

Asia z "Chłopaków do wzięcia" ma dziecko. Ojcem uczestnik programu

Joanna Wielocha przerwała milczenie
Joanna Wielocha przerwała milczenie
Źródło zdjęć: © YouTube
10.11.2022 12:19, aktualizacja: 10.11.2022 13:01

Przez długi czas nie była obecna w mediach społecznościowych. Joanna Wielocha, uczestniczka programu "Chłopaki do wzięcia" miała problemy w życiu osobistym. Jak czuje się teraz? Kobieta niedawno opublikowała wymowny post.

"Chłopaki do wzięcia" to cieszący się dużą popularnością program, w którym mężczyźni z małych wsi i miasteczek z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Jednym z uczestników lubianego show był Ryszard "Szczena" Dąbrowski, który występował ze swoją partnerką Joanną Wielochą.

Asia z "Chłopaków do wzięcia" przechodziła trudne chwile

Historia ich związku jest jednak bardzo burzliwa. Poznali się w programie "Chłopaki do wzięcia". Kiedy Ryszard "Szczena" Dąbrowski siedział w więzieniu, jego partnerka Joanna Wielocha wiernie na niego czekała. Ich związek miał lepsze i gorsze momenty. Rozstawali się i wracali do siebie wielokrotnie. Ryszard doczekał się dziecka z przyjaciółką Joanny, ale z nią także ma syna - Marcelka. Po dłuższym rozstaniu para wróciła do siebie. Jednak to nie był koniec ich problemów. "Telemagazyn" podaje, że niedługo po tym, jak na świat przyszedł Marcel, w domu Joanny i Ryszarda dochodziło do wielu kłótni. Opieka społeczna miała zabrać chłopca.

Koniec problemów?

Portal donosi także, że uczestnik "Chłopaków do wzięcia" przebywa ponownie w zakładzie karnym. Joanna Wielocha od dawna nie publikowała nic w mediach społecznościowym. Do teraz. Niedawno na jej Facebooku ukazało się zdjęcie synka. Jeżeli to prawda, że Ryszard "Szczena" Dąbrowski przebywa w więzieniu, kobieta musi z wychowaniem dziecka radzić sobie sama.

Nie wiadomo jednak, czy odzyskała syna, czy tylko sporadycznie go odwiedza. Pod zdjęciem, które opublikowała, pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy. "Super chłopczyk, jakie piękne oczyska ma", "Możesz być dumna, że masz takiego syna" - czytamy.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!