Co widzisz jako pierwsze na obrazku? To zdradza wiele na temat twojego charakteru

Co widzisz jako pierwsze na obrazku? To zdradza wiele na temat twojego charakteru

Obrazek ma zdradzać, jaką osobą jesteś
Obrazek ma zdradzać, jaką osobą jesteś
Źródło zdjęć: © TikTok
21.01.2023 16:29, aktualizacja: 29.01.2024 10:30

W internecie często natrafiamy na iluzje optyczne i testy osobowości, które wykonujemy dla zabawy. A może w wynikach znajdzie się ziarno prawdy? Tak sugeruje pewna tiktokerka. To, co zauważymy jako pierwsze na pokazanej przez nią ilustracji, ma mówić wiele o naszym charakterze.

Mózg lubi płatać nam figle. Choć teoretycznie wiemy, co widzimy, to w naszej głowie zachodzą najróżniejsze procesy. Przykładem jest wpływ na odbiór wielkości. Nie bez powodu wybieramy bluzki z drobnym wzorem czy w pionowe paski. Chodzi o to, by optycznie pomniejszyć się lub zwęzić. Tak wykorzystujemy iluzje na co dzień. Lecz czasem poddajemy się nim po prostu dla zabawy. W sieci można znaleźć mnóstwo obrazków, które w zależności od tego, jak się spojrzy, ukazują dwie różne rzeczy. Ponoć kształt odczytany przez nasz mózg w pierwszej kolejności, mówi wiele o naszej osobowości.

Takie obrazki udostępnia na swoim profilu na TikToku Mia Yilin, która zgromadziła już na nim ponad 230 tys. obserwujących. Dziewczyna jednocześnie tłumaczy, jak dana interpretacja ilustracji świadczy o naszym charakterze. W najnowszym nagraniu podzieliła się z internautami nietypowym obrazkiem. Zastanów się, co na nim widzisz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pasmo górskie

– Jeśli najpierw zobaczyłeś pasmo górskie, to oznacza, że nawiązując nowe znajomości, sprawiasz wrażenie osoby ciepłej oraz bezproblemowej, ale w rzeczywistości jesteś cyniczny i niechętnie pokazujesz swoje prawdziwe oblicze, chyba że znasz kogoś bardzo dobrze. Masz wysokie wymagania i mocno ugruntowane poglądy. Lubisz planować z wyprzedzeniem, więc nie znosisz, gdy ktoś zmienia zdanie na ostatnią chwilę – wyjaśniła Mia Yilin.

Ręka

– Jeśli najpierw zobaczyłeś rękę, to jesteś bardzo życzliwą i pomocną osobą. Gdy ktoś potrzebuje pomocy, to udzielisz jej, nie patrząc na siebie, ale denerwuje cię, gdy osoba ta okazuje się niewdzięczna. Dobro innych zawsze oddajesz podwójnie. Nawet gdy życie staje się ciężkie, pozostajesz optymistyczny i wierzysz, że będzie lepiej – dodała tiktokerka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta