Co widzisz na obrazku? Diagnoza ma być bezbłędna

Co widzisz na obrazku? Diagnoza ma być bezbłędna

Co widzisz na obrazku?
Co widzisz na obrazku?
Źródło zdjęć: © TikTok
30.01.2023 17:29, aktualizacja: 28.01.2024 08:57

Zagadki w formie optycznej iluzji to prawdziwy hit na TikToku. Twórcy takich filmików twierdzą, że pierwsza rzecz, którą zobaczy się na obrazku, może wiele powiedzieć o osobowości widza.

W internecie często pojawiają się iluzje optyczne i testy osobowości, które przeprowadzamy na sobie dla zabawy. A może w wynikach znajduje się ziarno prawdy? Tak sugeruje pewna tiktokerka. Mia Yilin często zamieszcza na swoim profilu ciekawe zdjęcia złudzeń optycznych, którym towarzyszy komentarz wyjaśniający, co dany obraz mówi o osobowości oglądającego. Wiele osób w komentarzach podkreśla, że "wszystko się zgadza".

Mózg czy dłonie? Iluzja wyjawi o tobie prawdę

— Jeśli jako pierwsze w oczy rzuciły ci się dłonie, jesteś osobą bardzo ufną. Nigdy nie myślisz o nikim źle, a nawet jeśli ktoś cię skrzywdzi, często decydujesz się wybaczyć. Istnieje jednak wyjątek. Jeśli ktoś obrazi twoją rodzinę lub przypisuje sobie twoją ciężką pracę, urazę będziesz czuć do końca życia — tłumaczy Mia, autorka tiktoka.

— Jeśli jednak to mózg był pierwszy, jesteś osobą myślącą bardzo logicznie. Masz szalenie dobrą intuicję i zawsze wiesz, kiedy ludzie robią coś za twoimi plecami. Zwykle jednak wolisz nie konfrontować się z nimi, ponieważ bawi cię, gdy coś kombinują — dodaje Mia.

Pod filmikiem można zobaczyć sporo komentarzy. Wielu internautów zgadzało się z tezami przedstawionymi przez autorkę i — jak się okazało — większość z nich zobaczyła właśnie mózg i dłonie, a część — i to, i to. - Zobaczyłam dłonie nad mózgiem w tym samym czasie, więc jestem trochę jednym i drugim, co jest w sumie prawdą — pisze jedna z użytkowniczek aplikacji.

A ty co widzisz?

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta