GwiazdyCo z podziałem majątku Cichopek i Hakiela? Mamy oświadczenie menadżerki

Co z podziałem majątku Cichopek i Hakiela? Mamy oświadczenie menadżerki

Cichopek i Hakiel
Cichopek i Hakiel
Źródło zdjęć: © East News

06.06.2022 11:23, aktual.: 06.06.2022 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zbliża się wielkimi krokami, a emocje wokół ich rozstania wciąż są ogromne. W mediach zaczęły pojawiać się informacje o konflikcie między gwiazdami na temat podziału majątku. Mamy stanowisko menadżerki Katarzyny Cichopek w tej sprawie.

Temat rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela rozpala media od wielu tygodni. W ostatnim czasie w "Super Expressie" pojawiły się nowe informacje, według których rozwód bynajmniej nie przebiegnie polubownie, a Cichopek ma w planach walkę o pieniądze w sądzie.

"Do niedawna finansami gwiazdy "M jak miłość" zajmował się mąż, który prowadząc firmę wystawiał również faktury za jej działalność artystyczną i reklamową. Może się więc okazać, że choć Kasia zarabiała więcej, zyski należą do niego" - napisał tabloid, sugerując też, że szykuje się spór o majątek.

Menadżerka Katarzyny Cichopek o podziale majątku pary. Poinformowała o szczegółach

Do rewelacji przekazanych przez "Super Express" odniosła się menadżerka Katarzyny Cichopek, Aldona Wleklak.

"Nie ma żadnej walki o majątek. Sprawy rozliczeń finansowych między Kasią i Marcinem zostały dawno ustalone. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Sugerowanie i rozpowszechnianie innych informacji spotka się z reakcją prawnika" - czytamy w przesłanym przez nią oświadczeniu.

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela już niebawem. Jakie są ich ustalenia?

Osoba z otoczenia pary przekazała nam także szczegóły bieżącej sytuacji byłych partnerów.

- Kasia oddała Marcinowi czteropokojowy apartament na Sadybie. Wszystkie umowy, które zawierała, szły na firmę Marcina, co generowało mu duży przychód. Od kwietnia, kiedy został złożony pozew o rozwód, Kasia założyła własną firmę, wystawia faktury na siebie, co zmniejszyło dochody Marcina - poinformował w rozmowie z WP Kobieta znajomy pary.

- Marcin chce się odegrać na Kasi. Liczne wywiady i posty dotyczące małżeństwa mają mu zapewnić sławę, a co za tym idzie – kontrakty. Szkoła Marcina nie przynosiła tak dużych zysków jak działania Kasi – mówi znajomy z otoczenia pary.

Według przekazanych informacji kwestia opieki nad dziećmi również jest ustalona. Obowiązuje podział tydzień na tydzień.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także