GwiazdyMarcin Hakiel mówi o układaniu sobie życia na nowo. Powiedział, czego życzy Katarzynie Cichopek

Marcin Hakiel mówi o układaniu sobie życia na nowo. Powiedział, czego życzy Katarzynie Cichopek

Marcin Hakiel mówi o układaniu sobie życia na nowo
Marcin Hakiel mówi o układaniu sobie życia na nowo
Źródło zdjęć: © Instagram.com
29.05.2022 16:47

Marcin Hakiel nadal jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Co więcej, odpowiada niemal na wszystkie komentarze internautów, które pojawiają się pod jego postami na Instagramie. Właśnie reagując na jeden z nich wyznał, że układa sobie życie na nowo. Nie zabrakło również odniesienia do Katarzyny Cichopek. Tym razem tancerz zdradził, czego życzy byłej partnerce. Możecie być zaskoczeni.

Marcin Hakiel od rozstania z Katarzyną Cichopek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie udziela kolejnych wywiadów, w których rzuca nieco światła na całą sytuację, choć para umówiła się, że nie będzie komentować rozstania. Tancerz jednak nie wywiązał się z tej obietnicy i zdradził w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską w "Mieście kobiet", że jego żona prosiła o więcej wolności, a w ich małżeństwie pojawił się ktoś trzeci. 

Marcin Hakiel o układaniu sobie życia na nowo

Ostatnio Marcin Hakiel chętnie reaguje na komentarze, które pojawiają się pod jego zdjęciami publikowanymi na Instagramie. Odpowiedzi tancerza pojawiają się niemal pod każdym z nich. Zdarzają się oczywiście te mocno niepochlebne oraz te, sugerujące by nie przejmował się hejtem. Na jeden z nich Hakiel odpowiedział bardzo wymownie. 

"Panie Marcinie, proszę się nie przejmować takimi komentarzami. Jest pan cudownym ojcem i tak trzymać i proszę układać swoje życie, jak panu się tylko podoba" – napisała internautka pod serią zdjęć z koncertu, na który Marcin Hakiel wybrał się wraz z synem. 

"Dzięki, każdy ma prawo komentować, a ja mam prawo robić to, co uważam i już układam życie na nowo" – odpisał tancerz.  

Czego Hakiel życzy Cichopek? Wymowne słowa

Z kolei na komentarz, odnoszący się do Katarzyny Cichopek, odpisał następująco: "Ja życzę dobrze mojej byłej, zawsze będzie matką moich dzieci. Życzę jej odnalezienia szczęścia w prawdzie. Pozdrawiam". Marcin Hakiel mocno zasugerował w ten sposób, że aktorka nie potrafi stawić czoła pewnej prawdzie i żyje w świecie fałszu. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl