Trwa ładowanie...

Córka Doroty Szelągowskiej ma wielki talent. Gwiazda podzieliła się wzruszającym zdjęciem

Dorota Szelągowska nie ukrywa, że dzieci są dla niej powodem do dumy. Choć Wanda ma dopiero trzy lata, już wykazuje talenty dekoratorskie. Prezent, jaki sprawiła swojej mamie, jest niezwykle kreatywny.

Share
Dorota Szelągowska pochwaliła się bukietem od córki
Dorota Szelągowska pochwaliła się bukietem od córkiŹródło: AKPA
d4b5byj

Dorota Szelągowska nie ma szczęścia w miłości. Jej życie uczuciowe jest pożywką dla kolorowej prasy. Prezenterka niedawno zakończyła kolejny związek. - Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - przyznała w magazynie "Pani".

Dekoratorka dzieli teraz swój czas między pracę, a wychowywanie córeczki, Wandy. Dziewczynka szybko się rozwija i już teraz przejawia niezwykłe talent.

Niedaleko pada jabłko…

Dorota Szelągowska ma dwoje dzieci. Syn Antonii dawno się usamodzielnił i obrał ścieżkę kariery. Antek studiuje aktorstwo w "filmówce".

d4b5byj

- Właśnie dostał się na studia, na aktorstwo do Państwowej Szkoły Filmowej w Łodzi. Właśnie się żegnamy i to jest bardzo trudny moment dla matki, ale i ja, i Adam jesteśmy bardzo dumni z tego. Antek idzie swoją drogą od wielu lat. Nie pomagam mu wbrew temu, co niektórzy myślą. Zresztą czasami ma nawet do mnie o to pretensje. Ale jestem z niego cholernie dumna. Ja wiem, że dzieci nie wychowuje się dla siebie, tylko dla świata - mówiła w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

Jej młodsza pociecha, córka Wanda, jest owocem związku z realizatorem telewizyjnym:

- Jej przyjście na świat dużo zmieniło. Może dlatego, że w Wandzie widzę małą siebie? Nie w toksyczny sposób, na zasadzie: mnie się coś nie udało, więc ona to nadrobi. Myślę raczej, żeby dać jej to, czego ja nie dostałam. Postępować tak, by ona nigdy nie musiała chodzić na terapię - mówiła dekoratorka w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

d4b5byj

Kreatywny bukiet

Dorota Szelągowska, w swoich programach, często pokazuje kreatywne patenty na ożywienie wnętrz. Okazuje się, że córeczka czerpie inspiracje z pomysłowej mamy. Dzisiaj gwiazda dodała na swoim Instagramie zdjęcie bukietu, jaki sprezentowała jej pociecha:

"Dostałam od córki bukiet w wazonie. Wersja mini, pomysłowość maxi" - można przeczytać pod postem. Obserwatorzy prezenterki są zachwyceni:

d4b5byj

"Kreatywna po mamie" - piszą.

Zdaje się, że Dorocie Szelągowskiej rośnie prawdziwa konkurencja.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Nowy Aranż odcinek 1

d4b5byj

Podziel się opinią

Share
d4b5byj
d4b5byj