GwiazdyCórki Michała Wiśniewskiego były wyśmiewane przez rówieśników. Z jakiego powodu?

Córki Michała Wiśniewskiego były wyśmiewane przez rówieśników. Z jakiego powodu?

Córki Michała Wiśniewskiego były wyśmiewane przez rówieśników
Córki Michała Wiśniewskiego były wyśmiewane przez rówieśników
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

30.05.2022 20:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córki Michała Wiśniewskiego, 16-letnia Etiennete oraz 14-letnia Vivienne, pojawiły się ostatnio razem z nim na scenie, by wystąpić podczas koncertu Fundacji Polsat. Nie da się ukryć, że dziewczynki mają bardzo oryginalne imiona, jak na polskie realia. Okazuje się że, były z ich powodu wyśmiewane. A co same o nich sądzą?

Michał Wiśniewski ma piątkę dzieci z trzech małżeństw. Gdy był związany z Martą "Mandaryną" Wiśniewską, doczekał się syna Xaviera oraz córki Fabienne. Będąc z Anną Świątczak powitał na świecie dwie córki – Etiennette oraz Vivienne. Natomiast z ostatniego małżeństwa z Polą Wiśniewską ma syna Falco, który urodził się na początku zeszłego roku. 

Córki Michała Wiśniewskiego mówią, co sądzą o swoich imionach

Ostatnio Michał Wiśniewski wystąpił na koncercie Fundacji Polsat, który był dedykowany dzieciom, dlatego też zaproszeni artyści występowali na scenie ze swoimi pociechami. Czerwonowłosy piosenkarz zaśpiewał wraz z Etiennette oraz Vivienne. Obie odziedziczyły po nim talent muzyczny. To także on wymyślił dla nich oryginalne imiona. Jak się okazuje, zdarzało się, że dziewczynki były z ich powodu wyśmiewane przez rówieśników. 

"Z biegiem czasu już się przyzwyczaiłam, ale są jakieś trzy osoby na świecie, które go nie wypowiadają, licząc mamę i tatę. Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka i czasem były jakieś głupie żarty wśród znajomych. Teraz już mniej się o tym mówi" – stwierdziła 16-letnia Etiennette.  

"Ja bardzo lubię moje imię. Ludzie kiedyś się śmiali, różnie śmiesznie wymawiali to imię, ale ja bardzo je lubię. Uważam tylko, że moje drugie imię jest bardzo mało kreatywne, ponieważ moje drugie imię to Vienna i jest bardzo podobne do pierwszego" – dodała 14-letnia Vivienne.  

Michał Wiśniewski chciał, by imiona jego dzieci były wyjątkowe

W dyskusję wtrącił się również pomysłodawca imion, Michał Wiśniewski. 

"Ja uważam, że mają piękne imiona. Moje dzieci są dla mnie wyjątkowe, każde z nich. Etiennette jest pięknym imieniem, mimo że sprawiało innym problemy. Ważne, kim jest moja córka, jak bardzo szanuje swoich rodziców, swoje rodzeństwo. Imię jest oryginalne, tak jak każdego z moich dzieci. Vivienne po Vivienne Westwood" – podsumował wokalista. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (87)
Zobacz także