GwiazdyCuckold. Czy wiesz na czym polega coraz popularniejszy kontrowersyjny fetysz?

Cuckold. Czy wiesz na czym polega coraz popularniejszy kontrowersyjny fetysz?

Cuckold wzbudza skrajne emocje i staje się coraz bardziej kontrowersyjnym zjawiskiem.
Cuckold wzbudza skrajne emocje i staje się coraz bardziej kontrowersyjnym zjawiskiem.
Źródło zdjęć: © 123RF
20.07.2020 11:56, aktualizacja: 01.03.2022 13:35

Coraz częściej słyszy się o trendzie zwanym cuckold, który należy rozumieć jako tzw. zdrada kontrolowana. Kontrowersję budzi fakt, że fetysz ten staje się popularny wśród małżonków i jest on w pełni przez nich akceptowalny. Cuckold jest częstym zjawiskiem szczególnie na zachodzie, ale zaczyna wychodzić również poza te granice.

Dla wielu osób zdrada jest nieakceptowalna, dlatego kontrowersje wokół zjawiska cuckoldu narastają. W przypadku wspomnianego fetyszu zdrada kontrolowana okazuje się bodźcem dla obu stron, co może zaskakiwać. Mieszane uczucia dotyczące cuckoldu wcale nie dziwią, ale warto wiedzieć, o co tyle zamieszania.

Cuckold – czym właściwie jest?

Cuckold (właściwa nazwa cuckoldry) oznacza fetysz małżeństw, w którym jedna ze stron ma prawo skorzystać z pełnej swobody seksualnej, natomiast druga osoba osiąga satysfakcję z tej niewierności. Bardzo często cuckold towarzyszy parom, których relacja oparta jest na BDSM – eksperymenty w sypialni są dla nich na porządku dziennym. Według ankiety przeprowadzonej w USA, nawet co 5 para korzysta z fetyszu kontrolowanej zdrady! Choć cuckold z jednej strony szokuje, to z drugiej w pewien sposób fascynuje coraz więcej par.

Cuckold – na czym polega?

Cuckold zazwyczaj oznacza, że to mąż (zwany rogaczem albo cuckoldem) namawia swoją żonę (zwaną hotką) do kontaktu seksualnego z innym mężczyzną – stąd właśnie nazwa kontrolowanej zdrady. Mężczyzna odczuwa masochistyczną przyjemność z faktu, że jego partnerka nawiązuje intymną relację z innym. Jak się okazuje, zdradzany mąż czuje się "posiadaczem" własnej żony i przez to wzmacnia swoje ego. Co ciekawe, cuckold wcale nie musi mieć negatywnego wpływu na związek. Jeśli obie strony świadomie podjęły decyzję o kontrolowanej zdradzie, w rzeczywistości mogą one wspólnie czerpać z tego fetyszu satysfakcję.

Cuckold – czy warto?

Cuckold to fetysz bardzo kontrowersyjny i niekiedy może on wymknąć się spod kontroli. Wiele par deklaruje, że kontrolowana zdrada polepsza oraz zacieśnia związek, ale w innych przypadkach zazdrość może doprowadzić do rozpadu związku. Najważniejsza jest rozmowa oraz zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ bardzo łatwo przekroczyć pewną granicę. Przy cuckoldzie ważne jest, aby być w pełni gotowym na wycofanie, gdy sprawy zajdą zbyt daleko.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także