Trwa ładowanie...

Czy małe miss „ćpają” podczas konkursów piękności?

Wydaje się, że o amerykańskich konkursach piękności dla dzieci powiedziano już wszystko. Prawie nas nie dziwi, kiedy kolejny raz słyszymy o tym, jak rodzice wydają tysiące dolarów na suknię i makijaż dla swojej pociechy.

Share
Czy małe miss „ćpają” podczas konkursów piękności?
Źródło: studio.wp.pl
d3ud1yy

Wydaje się, że o amerykańskich konkursach piękności dla dzieci powiedziano już wszystko. Prawie nas nie dziwi, kiedy kolejny raz słyszymy o tym, jak rodzice wydają tysiące dolarów na suknię i makijaż dla swojej pociechy. Jednak ostatnio w programie Toddlers and Tiaras pokazano, do czego posuwa się matka 6-letniej Alany. Czy regułą jest, że małe królowe piękności „ćpają” podczas zawodów?

W programie przedstawiono kulisy przygotowania do konkursów piękności dla sześcio-, siedmio- i dziesięciolatek. Mama Alany wyjawia, że większość uczestniczek przed występami zjada ok. 15 tubek z cukrem, nazywanych w środowisku „kokainą piękności”. Dziewczynki piją też specjalny sok, który ma im pomóc lepiej poradzić sobie z tremą. Matki nie chciały powiedzieć, co wchodzi w skład napoju. Dziennikarzom udało się jednak ustalić, że jest to mieszanka kofeiny, napojów energetycznych i pastylek pobudzających.

d3ud1yy

- Sok „Go Go” nie powoduje żadnych efektów ubocznych – mówi matka Alany. – Jeżeli coś działa na twoje dziecko i zwiększa jego szansę na wygraną, użyj tego!

Na filmie widzimy, że 6-letnia Alana jest wyraźnie pobudzona i nie kontroluje swoich emocji. Nagranie wywołało skandal w Stanach Zjednoczonych.

(sr/kg)

d3ud1yy

Podziel się opinią

Share
d3ud1yy
d3ud1yy