Blisko ludziCzy małe miss „ćpają” podczas konkursów piękności?

Czy małe miss „ćpają” podczas konkursów piękności?

Czy małe miss „ćpają” podczas konkursów piękności?
Źródło zdjęć: © studio.wp.pl

25.01.2012 12:44, aktual.: 03.02.2012 11:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydaje się, że o amerykańskich konkursach piękności dla dzieci powiedziano już wszystko. Prawie nas nie dziwi, kiedy kolejny raz słyszymy o tym, jak rodzice wydają tysiące dolarów na suknię i makijaż dla swojej pociechy.

Wydaje się, że o amerykańskich konkursach piękności dla dzieci powiedziano już wszystko. Prawie nas nie dziwi, kiedy kolejny raz słyszymy o tym, jak rodzice wydają tysiące dolarów na suknię i makijaż dla swojej pociechy. Jednak ostatnio w programie Toddlers and Tiaras pokazano, do czego posuwa się matka 6-letniej Alany. Czy regułą jest, że małe królowe piękności „ćpają” podczas zawodów?

W programie przedstawiono kulisy przygotowania do konkursów piękności dla sześcio-, siedmio- i dziesięciolatek. Mama Alany wyjawia, że większość uczestniczek przed występami zjada ok. 15 tubek z cukrem, nazywanych w środowisku „kokainą piękności”. Dziewczynki piją też specjalny sok, który ma im pomóc lepiej poradzić sobie z tremą. Matki nie chciały powiedzieć, co wchodzi w skład napoju. Dziennikarzom udało się jednak ustalić, że jest to mieszanka kofeiny, napojów energetycznych i pastylek pobudzających.

- Sok „Go Go” nie powoduje żadnych efektów ubocznych – mówi matka Alany. – Jeżeli coś działa na twoje dziecko i zwiększa jego szansę na wygraną, użyj tego!

Na filmie widzimy, że 6-letnia Alana jest wyraźnie pobudzona i nie kontroluje swoich emocji. Nagranie wywołało skandal w Stanach Zjednoczonych.

(sr/kg)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (97)
Zobacz także