Wygadała się na temat wnuków. Nagle wtrącił się syn

Wygadała się na temat wnuków. Nagle wtrącił się syn

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © AKPA
04.04.2024 13:41, aktualizacja: 04.04.2024 14:41

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa swojego uwielbienia dla syna. W najnowszym wywiadzie została jednak zapytana o to, co by zrobiła, gdyby na świecie pojawiły się jej wnuki. Wszystkiemu przysłuchiwał się Conan.

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki występom w programie "Królowe życia". Po zakończeniu jego emisji na pewien czas zniknęła z mediów, jednak po kilku miesiącach powróciła w na mały ekran w swoim reality-show "Dagmara szuka męża". Obecnie można ją także oglądać w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie występuje w parze z Marcinem Hakielem, byłym mężem Katarzyny Cichopek.

To właśnie podczas nagrań do jednego z odcinków, Kaźmierska udzieliła krótkiego wywiadu, w którym została zapytana przez dziennikarkę Party o bardzo osobistą kwestię. Choć Kaźmierska początkowo była nieco zaskoczona, postanowiła odpowiedzieć.

Kaźmierska zapytana o wnuki

Ostatnio syn Kaźmierskiej - Conan - zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie USG. Młody mężczyzna studiuje medycynę i były to najprawdopodobniej kadry z zajęć, jednak w sieci pojawiły się komentarze o ewentualnej ciąży jego partnerki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W nawiązaniu do zdjęć dziennikarka Party zapytała Dagmarę Kaźmierską o to, czy czuje, że mogłaby być babcią.

- Oczywiście, że mogłabym być babcią - stwierdziła. Dopytywana o to, czy czuje się gotowa, stwierdziła w swoim stylu:

- No jakby przyniósł, to trzeba byłoby wybawić!

Reakcja syna na słowa Kaźmierskiej

Rozmowie przysłuchiwał się syn celebrytki, który również nie krył pewnego zaskoczenia pytaniem. Gdy jednak jego mama odpowiedziała, sam dodał kilka słów.

- Czemu nie. Mama chętna - stwierdził, a Kaźmierska dodała, "że może bawić" ewentualnego wnuka lub wnuczkę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl