GwiazdyDavid Schwimmer doczekał się pięknej córki. Jak teraz wygląda Cloe?

David Schwimmer doczekał się pięknej córki. Jak teraz wygląda Cloe?

David Schwimmer i Zoe Buckman doczekali się córki.
David Schwimmer i Zoe Buckman doczekali się córki.
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JKY

24.05.2021 15:45

David Schwimmer najczęściej kojarzony jest z rolą paleontologa Rossa Gellera w kultowym serialu "Przyjaciele". Aktor ma na swoim koncie wiele innych ciekawych ról, jednak to postać zakręconego brata Moniki przyniosła mu międzynarodową sławę oraz rozpoznawalność. Prywatnie Schwimmer jest ojcem 10-letniej Cloe, która jest owocem jego małżeństwa z Zoe Buckman.

Już za kilka dni premierę będzie miał specjalny odcinek "Przyjaciół". To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów tej kultowej produkcji, ponieważ od ostatniego odcinka minęło już 17 lat. Grono wielbicieli serialu wciąż przybywa, więc nic dziwnego, że wszyscy oni czekają na ten wyjątkowy epizod.

Cloe podobna do ojca

David Schwimmer w 2007 roku poznał artystkę i fotografkę Zoe Buckman. Była wtedy kelnerką. Po 3 latach związku wzięli ślub, a w 2011 roku na świat przyszła ich córka Cloe. Niestety małżeństwo pary nie przetrwało próby czasu – w 2017 roku podjęli decyzję o separacji. Jednak dla dobra dziecka, byli małżonkowie utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje.

Aktor rzadko wstawia coś na swój profil na Instagramie, a jeśli już to robi, to zdjęcia dotyczą przede wszystkim jego pracy – chroni życie prywatne przed zainteresowaniem mediów. Jednak co jakiś czas na koncie jego byłej żony można podziwiać Cloe, która w ciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo się zmieniła.

W czerwcu ubiegłego roku Buckman udostępniła zdjęcie, na którym pokazała, jak goli głowę córce. Była to bardzo radykalna zmiana wyglądu dziewczynki – dotychczas nosiła długie, brązowe loki. Jak dodała dumna mama, zgolenie włosów było manifestacją Cloe, która wymyka się ogólnie przyjętym standardom. Internauci rozpisywali się wówczas o uderzającym podobieństwie dziecka do jej ojca Davida Schwimmera.

Choć Cloe w ogóle nie pojawia się na zdjęciach u ojca, to aktor wiele razy podkreślał, że córka zmieniła jego życie i dzięki niej w końcu zrozumiał wiele spraw. Cały czas utrzymuje bardzo silny kontakt z Cloe i jej mamą, aby na bieżąco uczestniczyć w ich życiu. Ostatnio zaś Buckman po raz kolejny pokazała aktualne zdjęcie dziewczynki – 10-latka wzbudziła zachwyt użytkowników Instagrama.

Na najnowszym zdjęciu Cloe pozuje w lekko przekrzywionym berecie i szczerze się uśmiecha. Na pierwszy rzut oka widać, że jest podobna zarówno do taty, jak i do mamy. Spod nakrycia głowy wystają różowe kosmyki włosów. Zaraz po opublikowaniu fotki pojawiły się pozytywne komentarze: "Nie wyglądałam tak fajnie w wieku 10 lat", "Jakie oczy", "Cóż za słodkie dziecko", "Jest taka urocza i nietuzinkowa", "Wychowałaś bystrego i mądrego człowieka".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także