Trwa ładowanie...
d4kian7

Dietetyczny sernik Soni Bohosiewicz. Przepis dla leniwych żon

Sonia Bohosiewicz to jedna z polskich gwiazd, które są do bólu szczere na swoich profilach w mediach społecznościowych. Aktorka od jakiegoś czasu propaguje - z przymrużeniem oka - wizerunek "leniwej żony", która czasem coś w domu zrobi, a czasem z lenistwa nie kiwnie nawet palcem. Najnowszy popis 42-latki to... dietetyczny sernik. Wypróbujecie na Święta?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sonia Bohosiewicz poleca serniczek dla "Leniwej żony".
Sonia Bohosiewicz poleca serniczek dla "Leniwej żony". (iStock.com)
d4kian7

Kilka składników, myk z papierem do pieczenia (wiele osób, które pieką, kojarzy moment, gdy pergamin nie chce współpracować), 40 minut w piekarniku, "test patyczka" i gotowe. Tak w jednym zdaniu można opisać serowe cudo według przepisu, którym aktorka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Fanki zachwycone, bo z jednej strony to ciasto, które uwielbia większość Polaków, a z drugiej w wersji dietetycznej można pozwolić sobie na nieco większy kawałek.

Jednak zdania w komentarzach na temat rzetelności przepisu są podzielone. Większość zachwala proste wykonanie, brak mąki w składnikach czy efekt w postaci kawałka na talerzyku trzymanym przez Sonię Bohosiewicz. Pojawiły się jednak wypowiedzi, że sernik opadł lub w ogólne się nie udał.

Zdecydowanie za kulinarnymi zdolnościami aktorki przemawia fakt, że swoje starania relacjonowała na instastories i dzielnie pozowała z tymże serniczkiem. Ewentualnym usprawiedliwieniem nieudanych wersji mogą być różnice wynikające z wybranych składników (marka, temperatura, jakość) oraz kwestie związane z piekarnikiem. Jak dobrze wiemy piekarnik piekarnikowi nierówny i czasem najlepszy przepis nie sprawdzi, gdy nasze urządzenie ma humory lub gdy piekarnik autora piecze w specyficzny sposób.

d4kian7

Grunt to się nie zrażać, próbować, a ostatecznie - wzorem bardzo leniwej żony - można wybrać się do cukierni po ulubiony specjał.

d4kian7

Podziel się opinią

Share

d4kian7

d4kian7