GwiazdyDoda kłamała w wywiadzie u Janachowskiej. Już wtedy rozstała się z mężem

Doda kłamała w wywiadzie u Janachowskiej. Już wtedy rozstała się z mężem

Dorota Rabczewska
Dorota Rabczewska
Źródło zdjęć: © AKPA
Aleksandra Lewandowska

27.07.2021 08:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ponad rok temu Dorota Rabczewska udzieliła wywiadu Izabeli Janachowskiej, w którym opowiedziała o ślubie i relacji z Emilem Stępniem. Jak przyznała, nie była wtedy szczera. Podczas rozmowy grała. Już wtedy rozstała się z mężem.

Do kłamstwa w wywiadzie Doda przyznała się w rozmowie z portalem Party.pl. Sytuacja miała miejsce rok temu podczas nagrań do jednego z odcinków internetowego formatu "Wedding Dream - Izabela Janachowska", w którym wokalistka była gościem.

Doda w programie Izabeli Janachowskiej

Na początku czerwca artystka oświadczyła za pomocą mediów społecznościowych, że rozwodzi się ze swoim mężem, Emilem Stępniem. Decyzję o złożeniu dokumentów rozwodowych w sądzie określiła jako "przepracowaną i przemyślaną".

Okazuje się, że małżeństwo rozpadło się na rok przed rozmową wokalistki z Izabelą Janachowską. Doda udzieliła wywiadu prezenterce, w którym opowiedziała o kulisach ślubu z Emilem Stępniem. Mimo, że już wtedy była sama, o relacjach z ukochanym po dwóch latach małżeństwa mówiła:

- Nic się nie zmieniło, naprawdę. Myślę, że mamy wypracowany taki swój styl związku i on powstał na zupełnie innych fundamentach, niż do tej pory wchodziłam w relacje. Jak można się było domyślać, te wcześniejsze fundamenty nie były zbyt stabilne. Nie wiem, jak będzie za parę lat, być może się zdziwię, bo życie mnie bardzo zaskakuje, więc nie jestem w stanie nic już zakładać.

Doda o wywiadzie u Janachowskiej

W rozmowie z portalem Party.pl Doda odniosła się do tego wywiadu. Dopiero teraz przyznała, że rozmowa była dla niej bardzo trudna, bo podczas niej musiała grać.

- Mówiłam o tej przerwie, ona była mi potrzebna, ponieważ wszystko to, co mówiłam, wiązało się z pewnego rodzaju bólem, grą i maską. Dlatego cieszę się, że mogłam to już z siebie wyrzucić - powiedziała Rabczewska, dodając, że odczuwa ogromną ulgę.

Od pewnego czasu pojawiają się spekulacje, że artystka spotyka się z amerykańskim muzykiem, Maxem Hodgesem. Ich wspólne zdjęcia pojawiają się w mediach społecznościowych od ponad roku, jednak Doda nie skomentowała oficjalnie tej relacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także