GwiazdyDoda o kulisach separacji z Emilem Stępniem. "Gdy dzwonił, dostawałam duszności ze stresu"

Doda o kulisach separacji z Emilem Stępniem. "Gdy dzwonił, dostawałam duszności ze stresu"

Doda ujawniła kulisy małżeństwa z Emilem Stępniem
Doda ujawniła kulisy małżeństwa z Emilem Stępniem
Źródło zdjęć: © East News | VIPHOTO
Aleksandra Lewandowska

18.10.2021 17:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Artystka udzieliła wywiadu jednemu z tygodników, w którym ujawniła kolejne fakty, dotyczące jej toksycznej relacji z Emilem Stępniem. Opowiedziała, jak wyglądała ich separacja i jak obecnie radzi sobie z sytuacją, związaną z rozwodem i premierą ich wspólnego filmu "Dziewczyny z Dubaju".

Konflikt Dody i Emila Stępnia wciąż trwa. Już za ponad miesiąc planowana jest premiera ich wspólnego filmu "Dziewczyny z Dubaju", a Doda udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że nie bierze odpowiedzialności za produkcję, w związku z tym, że Emil Stępień nie dopuszcza ją do dokonania poprawek nad jej ostateczną wersją. Według ostatnich doniesień, Stępień jako producent filmu, jest winny również jego inwestorom 45 mln zł.

Kulisy małżeństwa Dody i Emila Stępnia

W ostatnim wywiadzie dla tygodnika "Wprost" artystka otworzyła się na temat kulis małżeństwa i separacji z Emilem Stępniem, wyznając, jak wyglądała wtedy ich relacja. Teraz oboje nie mają ze sobą kontaktu, jednak wcześniej Emil Stępień zalewał Dodę telefonami, po których nie mogła się pozbierać.

- Gdy dzwonił, a jego imię pojawiało się ekranie telefonu, dostawałam duszności ze stresu. Nie mogłam oddychać. Zresztą on o tym doskonale wie - powiedziała Doda w rozmowie z dziennikarką "Wprost".

Kłamstwa i sekrety

Okazuje się, że małżeństwo Dody i Emila Stępnia nigdy nie było idealne. Artystka dopiero po czasie dowiedziała się o sekretach męża, któremu wcześniej we wszystko wierzyła.

- Dowiedziałam się, że Emil ma osiem kart telefonicznych. A ja się tak cieszyłam, opowiadałam koleżankom, że idąc do toalety, zostawia telefon na stole... - wyznała.

- Teraz planuję warsztaty online dla kobiet "Jak s*****olić sobie życie prywatne i tanecznym krokiem wyjść z czarnej dupy". Doktorat mogę z tego zrobić. Bo to mój problem, to moje wybory. Nikt nie stał z pistoletem nad moją głową i nie mówił mi "ożeń się ze mną". Poza tym to ja sama wykreowałam postać Emila, taką, jaką ja sama widziałam przez dłuższy czas. Fajnego, uczciwego faceta, chodzącego do kościoła, dobrego i kochanego, stroniącego od alkoholu, nie homofoba - dodała w wywiadzie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także