ModaDoda planuje sprzedać koszulkę po byłym. Trzymała ją w szafie 11 lat

Doda planuje sprzedać koszulkę po byłym. Trzymała ją w szafie 11 lat

Doda po 11 latach znalazła w szafie koszulkę Nergala.
Doda po 11 latach znalazła w szafie koszulkę Nergala.
Źródło zdjęć: © AKPA
25.07.2022 16:05

Co zrobić z ubraniami po byłym partnerze? Najczęściej po prostu od razu po rozstaniu oddajemy je w ręce właściciela. Co, jeśli trochę za długo je przetrzymamy? Taką rozterkę miała Doda, która na dnie szafy, po 11 latach, znalazła koszulkę Nergala. - Raczej mu nie będę wysyłać, więc chętnie sprzedam - powiedziała wokalistka.

Doda była w związku z Nergalem w latach 2009-2011. Rabczewska podkreślała w wywiadach z tamtego okresu, że w końcu znalazła miłość swojego życia. Jednak ich związek zakończył się burzliwie. Po rozstaniu wokalistka spaliła na tarasie wszystkie rzeczy muzyka... Tak się wtedy wydawało. Po 11 latach odkryła, że w szafie ma jeszcze jedną pamiątkę po byłym. Koszulkę z logo zespołu Behemonth, która należała do byłego partnera.

To odkrycie zaskoczyło Dodę

- Jezu, ludzie kochani, co ja znalazłam podczas tych porządków! Koszulkę Nergala, nie? Ja nie wiem, jak tu jest ktoś z tych satanistów, chętnych, behemotowych, kto chciałby chodzić w jego koszulce. Raczej mu nie będę wysyłać, więc chętnie sprzedam... to niech się ociera o jego satanistyczny pot - powiedziała na InstaStories.

Koszulka, którą doda znalazła w szafie należy do Nergala
Koszulka, którą doda znalazła w szafie należy do Nergala© Instagram | dodaqueen

Nie jest tajemnicą, że nie istnieje przyjaźń pomiędzy byłymi partnerami. Choć wokalistka unika komentowania zachowań Nergala, w ważnej dla niej kwestii zabrała głos. Doda od kilku lat wróciła do praktykowania wiary, o czym często mówi w social mediach. To niezaprzeczalnie różni ją od Adama Michała Darskiego.

Adam Darski i Doda w 2010 roku byli szczęśliwą parą.
Adam Darski i Doda w 2010 roku byli szczęśliwą parą.© AKPA | Jarosław Wojtalewicz

Rabczewska chętnie sprzedaje swoje ubrania

Choć przez wiele lat o stylu Dody nie wszyscy wypowiadali się pochlebnie, od dłuższego czasu zachwyca swoimi outfitami przygotowanymi z myślą o obowiązujących trendach. Co jakiś czas organizuje wyprzedaż swoich ubrań i dodatków. Nie brak tam markowych kreacji z limitowanych kolekcji od cenionych projektantów. Dla swoich fanów utworzyła stronę internetową, na której dostępne są stylizacje, które można kupić od wokalistki. Czy niebawem znajdzie się tam koszulka Nergala?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także