GwiazdyDoda spędza wakacje z nowym ukochanym. Pokazała nagrania

Doda spędza wakacje z nowym ukochanym. Pokazała nagrania

Doda spotyka się z przystojnym Amerykaninem
Doda spotyka się z przystojnym Amerykaninem

17.07.2021 11:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małżeństwo Doroty "Dody" Rabczewskiej i Emila Stępnia skończyło się złożeniem pozwu o rozwód. Piosenkarka poinformowała o swojej decyzji w czerwcu tego roku. Wakacje spędza już u boku innego mężczyzny. To Amerykanin Max Hodges.

Ślub Rabczewskiej i Stępnia dla wielu fanów wokalistki był zaskoczeniem – para długo ukrywała związek. "Tak" powiedzieli sobie w kwietniu 2018 roku w hiszpańskim kurorcie Marbella. Wesele odbyło się w urokliwym ogrodzie, a goście piosenkarki i jej wybranka mieli do dyspozycji m.in. pola golfowe, basen, siłownię, SPA i sauny.

Decyzja o rozwodzie

- Zanim uprzedzi mnie "ktoś dyskretny"... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną – napisała kilka tygodni temu Rabczewska na swoim instagramowym profilu.

Gwiazda przyznała także, że jej małżeństwo rozpadło się już rok wcześniej, jednak "musiała poukładać sobie wszystko w głowie" zanim poinformowała o rozwodzie publicznie.

Wiele wskazuje na to, że jedną przyczyn rozpadu związku z Emilem Stępniem jest znajomość Dody z amerykańskim surferem i muzykiem Maxem Hodgesem. Zdjęcia Polki pojawiały się w jego mediach społecznościowych już jesienią ubiegłego roku. Na jednym z nich para namiętnie się całowała. Kiedy temat podchwyciły media, mężczyzna… usunął swój instagramowy profil! Jednak kilka fotografii Rabczewskiej wciąż można było zobaczyć na jego Facebooku.

Emil Stępień zapewniał jednak wówczas w rozmowie z "Faktem", że w jego małżeństwie nie dzieje się nic złego. - Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem – powiedział.

Związek z przystojnym Amerykaninem

Okazuje się, że znajomość Amerykanina i Dody trwa nadal. Co więcej, Hodges zamieścił na swoim profilu zdjęcie z warszawskiej starówki, na którym obejmuje piosenkarkę. Para spędza także wspólnie urlop – już nie kryją się ze swoją znajomością, a Rabczewska przejmuje nawet telefon Hodgesa i nagrywa własne InstaStories, które trafiają później na jego profil.

Rabczewska i Hodges wypoczywają razem nad jeziorem, prawdopodobnie na Mazurach. Na InstaStories Amerykanina możemy zobaczyć, jak spacerują wspólnie w deszczu i pływają łódką. W komentarzach nie brakuje natomiast pytań od polskich fanów, którzy chcą mieć potwierdzenie, że ich idolka jest w nowym związku. Inni apelują do Hodgesa, by dobrze zajmował się "polską królową".

Screeny z InstaStories Maxa Hodgesa
Screeny z InstaStories Maxa Hodgesa
Screeny z InstaStories Maxa Hodgesa
Screeny z InstaStories Maxa Hodgesa

Jesteście zaskoczeni takim obrotem spraw?

 Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)