Blisko ludziDoda udostępniła na Instagramie wymowną grafikę. "To tylko jeden rozdział"

Doda udostępniła na Instagramie wymowną grafikę. "To tylko jeden rozdział"

Doda wrzuciła wymowną grafikę na Instagram
Doda wrzuciła wymowną grafikę na Instagram
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
01.12.2021 15:18

Wokalistka ostatnio mierzy się z kolejną falą oskarżeń i hejtu. Gwiazda postanowiła w pewien sposób odnieść się do wszystkiego, co dzieje się w jej życiu. Z pewnością wszystkie te przejścia nie są dla niej łatwe.

Doda nie może narzekać na nudę. Niestety w obecnej chwili, obok wielkich sukcesów, artystka doświadcza równie wielkich skandali. Choć sama wielokrotnie podkreślała, że jest przyzwyczajona do podobnych sytuacji, jak każdy ma czasem dość bycia na tapecie. Stara się jednak nie poddawać i przetrwać gorsze momenty, by potem ze zdwojoną siłą wejść w kolejny rozdział swojego życia.

Doda bierze głęboki oddech i rozlicza się z przeszłością. Ta grafika mówi wszystko

Wokalistka ma za sobą ciągnący się miesiącami rozwód, który w końcu został sfinalizowany. Do tego doszła premiera jej pierwszego filmu, gdzie debiutowała w roli reżyserki - produkcja powstawała we współpracy z byłym mężem. Na kilka dni po premierze na światło dziennie wyszedł skandal z udziałem samego Stępnia, jednak Dodzie również się oberwało - co jasno ukróciła, zupełnie odcinając się od dawnego partnera i nie przyznając się do stawianych jej zarzutów. Ciągłe życie na świeczniku to nie jest coś, z czym każdy sobie poradzi. Doda mimo silnej osobowości najwyraźniej ma dość tego, iż ciągle w jej stronę padają kolejne fałszywe oskarżenia, czego dowodem jest jej nowy post na Instagramie.

"Odetchnij dziewczyno. To tylko rozdział, a nie cała opowieść" - możemy przeczytać na grafice, którą wrzuciła artystka.

Doda opublikowała wymowną grafikę
Doda opublikowała wymowną grafikę © Instagram

Mimo wszystkich trudności, zawirowań i mało przyjemnych rozmów, które czekały i zapewne jeszcze czekają Dodę, ta nie traci wiary w to, że niedługo ten "tylko rozdział" będzie miała za sobą.

Wie również, że zawsze może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy zostawiają już pod samym wpisem słowa wsparcia i otuchy.

- Po przykładzie Dody, można zobaczyć ile jest się w stanie dla kogoś poświecić, oraz co później za to wszystko dostajemy.

- Tak dokładnie, życie toczy się dalej głowa do góry.

- Piękne słowa, jesteś wspaniała - czytamy wśród wypowiedzi internautów.

Widać, że artystka dla wielu osób stanowi inspirację do tego, aby nie poddawać się i dążyć do prawdy, do tego, aby bronić siebie - nawet, jeśli po drugiej stroni stoi niegdyś osoba, za którą skoczylibyśmy w ogień.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także