GwiazdyDoda z nowym tatuażem. Czy zrobiła go z myślą o kimś szczególnym?

Doda z nowym tatuażem. Czy zrobiła go z myślą o kimś szczególnym?

Doda z nowym tatuażem. Czy zrobiła go z myślą o kimś szczególnym?
Doda z nowym tatuażem. Czy zrobiła go z myślą o kimś szczególnym?
Źródło zdjęć: © Instagram | @dodaqueen

02.04.2022 16:08, aktual.: 03.04.2022 09:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doda pochwaliła się na swoim InstaStory nowym tatuażem. Artystka, która swego czasu była entuzjastką tego typu "ozdób" na skórze, zafundowała sobie na dłoni napis, który mogła zrobić z myślą o szczególnej osobie. Czy w jej życiu pojawił się ktoś nowy?

Ponad roku temu Doda zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, dzięki któremu mogliśmy domyślić się tego, że usuwa swoje tatuaże. Artystka, która ma ich sporą ilość, a część z nich robiła z myślą o byłym mężu, Radosławie Majdanie, napisała wówczas:

"Dobrze wam radzę kochani, naprawdę, 10 razy przemyślcie te swoje ku**a tatuaże. To jest taki ból przy usuwaniu, taka masakra, już tyle razy robiłam i jeszcze nie zeszło. Po prostu ból jak zerwane mięso ze skórą".

I choć mogłoby się wydawać, że Doda nie zdecyduje się przez to na kolejne "ozdoby" na skórze, wszystko wskazuje na to, że zmieniła zdanie w tej kwestii.

Doda z nowym tatuażem

Na InstaStory Dody pojawiło się właśnie zdjęcie z nowym tatuażem. Jak widzimy, Doda zdecydowała się na napis "your neck here" (ang. twoja szyja tutaj) z dodatkiem rysunku serduszka, który jest widoczny na jej dłoni. Czy zrobiła go z myślą o kimś szczególnym?

Doda z nowym tatuażem
Doda z nowym tatuażem © Instagram | @dodaqueen

Doda usuwa tatuaże związane z Majdanem

Choć nie wiadomo, czy w życiu Dody pojawił się ktoś nowy (dla kogo zrobiła właśnie ten tatuaż), wcześniejsze, związane z Radkiem Majdanem, są powoli usuwane laserem.

Jednym z najbardziej charakterystycznych tatuaży Dody jest z pewnością ten na plecach - skrzydła. Artystka stwierdziła jednak, że gdyby nie ból związany z usuwaniem, jego również chciałaby się pozbyć. Jak na razie jednak, po rozstaniu z byłym mężem, zdecydowała się przerobić napis na przedramieniu "kocham Radka" (który swoją drogą został zrobiony z błędnym napisem "kochać Radek", na hinduskie słowo "nieśmiertelność". Tak samo zrobiła z inicjałami "R.M", zakrywając je innym tatuażem.

Czy wokalistka pozbędzie się wszystkich tatuaży, związanych z przeszłością? To okaże się zapewne już niebawem. Jak widać, naprawdę chce zacząć wszystko od nowa.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także