Blisko ludziDominika Gwit-Dunaszewska pokazała zdjęcia z treningu. Spaliła olbrzymią ilość kalorii

Dominika Gwit-Dunaszewska pokazała zdjęcia z treningu. Spaliła olbrzymią ilość kalorii

Dominika Gwit-Dunaszewska pokazała zdjęcie z treningu
Dominika Gwit-Dunaszewska pokazała zdjęcie z treningu
Źródło zdjęć: © ONS

07.06.2020 09:45, aktual.: 01.03.2022 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit-Dunaszewska pokazała fanom zdjęcia z przejażdżki rowerowej. Aktorka przebyła dystans 23 km, spalając przy tym 552 kcal.

Dominika Gwit-Dunaszewska zasłynęła z jednej z największych metamorfoz w show-biznesie. Ścisła dieta i ćwiczenia sprawiły, że w 2014 roku schudła 50 kg, zmieniając się nie do poznania. Kilka miesięcy później aktorkę dopadł jednak efekt jo-jo i ponownie przybrała na wadze. Od tamtego czasu Dominika Gwit-Dunaszewska przekonuje, że czuje się dobrze w swojej skórze i nie będzie się więcej odchudzać.

Dominika Gwit-Dunaszewska na przejażdżce rowerowej

Dominika Gwit-Dunaszewska opublikowała na swoim profilu Instagramie zdjęcie z przejażdżki rowerowej, a którą udała się wraz z mężem. Aktorka wybrała trasę prowadzącą przez las, dzięki czemu nie zabrakło jej pięknych widoków. Dominika Gwit-Dunaszewska miała na sobie niebieską tunikę, wygodne spodnie i okulary przeciwsłoneczne. Na zdjęciu sprawiała wrażenie zrelaksowanej i zadowolonej. Okazuje się jednak, że podczas niewinnie wyglądającej wycieczki rowerowej aktorka przebyła wielki dystans. W ciągu 2 godzin wraz z mężem przebyli dystans 23 km i spalili 552 kcal.

"Tośmy sobie pojeździli!!! 23 kilometry zrobione. Piękne lasy, boskie jeziora, słońce, ptaki i my. Super dzień za nami, a teraz relaks, Mam nadzieję, że Wam też pięknie mija ta sobota" – napisała zadowolona aktorka.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także