GwiazdyDominika Tajner o byłym mężu. "Życzę mu wszystkiego, co najlepsze"

Dominika Tajner o byłym mężu. "Życzę mu wszystkiego, co najlepsze"

Dominika Tajner wypowiedziała się na temat radosnej nowiny.
Dominika Tajner wypowiedziała się na temat radosnej nowiny.

13.11.2020 15:42, aktual.: 02.03.2022 09:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odkąd Dominika Tajner rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim, stara się nie wypowiadać o swoim byłym mężu. Niedawno jednak w mediach społecznościowych gwiazdor pochwalił się zdjęciem USG, z którego wynika, że wkrótce powita na świecie syna. Tym razem Tajner zrobiła wyjątek i co nieco opowiedziała o swoich odczuciach.

Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego trwało 7 lat, co było prawdziwym rekordem w przypadku lidera Ich Troje. Wiele wskazywało na to, że para doskonale do siebie pasuje i naprawdę dobrze się im układa. Niestety sielanka niespodziewanie zakończyła się w 2019 roku po tym, jak Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Byli małżonkowie nie doczekali się wspólnych dzieci, za to opiekowali się synem Tajner oraz czwórką dzieci Wiśniewskiego.

Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego

Niedługo po rozwodzie Michał Wiśniewski związał się z tajemniczą Polą, z którą wziął ślub bez obecności paparazzich podczas trwania pandemii. Jakiś czas temu gwiazdor uchylił rąbka tajemnicy i zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z badania USG, potwierdzając tym samym, że piąta żona jest w ciąży. Wiśniewski opatrzył fotografię wymownym podpisem Falco Amadeus.

Nowe rewelacje komentuje Dominika Tajner

Wieść o ciąży i kolejnym potomku w rodzinie Michała Wiśniewskiego rozprzestrzeniła się w zawrotnym tempie. Dotarła również do Dominiki Tajner, która zgodziła się podzielić swoimi wrażeniami na temat zmian u byłego męża. Wypowiedź byłej żony Wiśniewskiego jest powściągliwa, ale bardzo wyważona.

- Nie wiem jak się przygotowuje do roli ojca, ale wiem, że bardzo się cieszy. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Zobaczymy - powiedziała Tajner.

Pytana o imię dla syna, które wybrał gwiazdor, Dominika Tajner wybrnęła dyplomatycznie:

- Imię Falco. Bardzo ładne imię. Pasujące do nazwiska, do reszty imion. Byle było zdrowe – wybrnęła na koniec.

Była żona Michała Wiśniewskiego, jak można wnioskować po udzielonych odpowiedziach, nie okazuje żalu do dawnego męża. Niedawno chwaliła się dobrymi relacjami z gwiazdorem.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (137)