Trwa ładowanie...

Donald Trump skrytykował magazyny modowe. Chodzi o podejście do jego żony

Ustępujący prezydent USA Donald Trump krytycznie odniósł się do amerykańskich magazynów modowych za to, że jego żona Melania nie pojawiła się na okładce jednego z nich. Swoją frustrację wyładował na Twitterze, gdzie w kilku słowach odniósł się do całej sytuacji. Trump opublikował na swoim koncie wpis dotyczący stylu swojej żony.
Share
Donald i Melania Trump wkrótce opuszczą Biały Dom.
Donald i Melania Trump wkrótce opuszczą Biały Dom.Źródło: Getty Images
d3dr4h9

Kilka dni temu Donald Trump podał dalej na Twitterze wpis prawicowego portalu Breitbart. W artykule tym pojawiły się liczne zachwyty nad jedną ze stylizacji zaprezentowaną przez Melanię Trump. Ów portal stwierdził, że elitarna prasa domowa przez ostatnie 4 lata unikała pokazywania na okładce pierwszej damy.

Trump popiera krytykę magazynów modowych

Donald Trump przekazując tweeta, dopisał jeszcze, że Melania "była najwspanialszą pierwszą damą wszech czasów". Wiele osób, które są zwolennikami ustępującego prezydenta zauważali ciekawe stylizacje Melanii i niejednokrotnie dziwili się, dlaczego nie pojawia się na okładce. Fani Trumpa dosyć często wspominali o stronniczości prasy modowej. Z kolei Michelle Obama aż 12 razy pokazywana była na okładkach, w tym 3 razy w wydaniu "Vogue".

d3dr4h9

Sprawdź: Anna Czartoryska-Niemczycka zmienia swoje życie. Zdradza, na co wydaje teraz pieniądze 

Już wiosną 2019 roku Anna Wintour legenda i redaktorka naczelna "Vogue" wspomniała dla CNN, dlaczego nie zamierza zapraszać Melanii Trump na okładkę:

"Musisz mocno stać za tym, w co wierzysz i jasno dawać to do zrozumienia. W naszym magazynie honorujemy kobiety, które reprezentują sobą coś wartościowego, są liderkami, działaczkami" - stwierdziła Wintour.

Oprócz tego Melania Trump musiała się zmierzyć z poważną krytyką ze strony miłośników tzw. biblii mody. Pierwsza dama mocno skrytykowała decyzję Wintour w sprawie powierzenia wrześniowej okładki "Vogue", na której pojawiła się Beyonce. Trump nie kryła żalu z tego powodu.

d3dr4h9

"Anna dała wrześniową okładkę "Vogue'a" Beyonce. Ze wszystkimi zaszczytami. Zatrudni czarnoskórego fotografa i to będzie pierwszy taki przypadek w historii"- powiedziała Melania w słynnej już rozmowie.

Sedno sprawy tkwi w tym, że zawsze wrześniowa okładka amerykańskiej edycji magazynu jest najbardziej prestiżowa. Trzykrotnie gościła na niej poprzedniczka Melanii Michelle Obama, co tym bardziej boli ustępującą pierwszą damę.

Przeczytaj: Katarzyna Grochola promienieje. Swoje szczęście zawdzięcza trzeciemu mężowi

Zobacz także: Poszedł do komunii świętej podczas pasterki. Ksiądz mu odmówił 

d3dr4h9

Tak powstają bombki choinkowe. Technika nie zmienia się od lat

d3dr4h9

Podziel się opinią

Share
d3dr4h9
d3dr4h9