Blisko ludziDorota Szelągowska jak Marilyn Monroe. Fani nie mogą się napatrzeć na zdjęcie

Dorota Szelągowska jak Marilyn Monroe. Fani nie mogą się napatrzeć na zdjęcie

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. ASK

17.02.2022 08:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska musi wstawać skoro świt. Praca na planie zobowiązuje i projektantka jest niczym ranny ptaszek. Dowodem na to jest ostatnie zdjęcie, które dodała na swój profil na Instagramie. Nie straszne jej nawet kiepskie warunki pogodowe, ulewy i wichura. Wtedy z pomocą przychodzą wspomnienia i zdjęcia z sesji, w których wzięła udział.

Na profilu projektantki na Instagramie można znaleźć zdjęcia z dnia codziennego, bez makijażu i pięknych stylizacji, ale też z sesji do magazynów. Tym razem Szelągowska wstawiła wyjątkowe zdjęcie w niezbyt przyjemny dzień. "Jak człowiek musi wstać o piątej, żeby w tę piz…icę dojechać na budowę 100 km od Warszawy, to jedyne co go ratuje, to to wspomnienie, jak w latach 50., słuchał płyt winylowych, leżąc na podłodze, z piękną koafiurą" – napisała i zamieściła fotografię z sesji do magazynu "Viva" z 2020 roku.

Szelągowska jak Marilyn Monroe

W oczy od razu się rzuca podobieństwo Szelągowskiej do ikony kina lat 50. i 60. Co od razu zauważyli fani w komentarzach. "Na tym zdjęciu jest Pani jak Marylin Monroe", "Marylin żyje!", "Piękna fota... Marilyn Monroe" – pisali. Inni podzielili się z Szelągowską swoimi historiami dotyczącymi porannego wstawania do pracy. Jedni współczuli, kolejni dostrzegali same plusy. "Dorota współczuję ci, znam ten ból", "Wstajesz o 5, jedziesz w deszczu - trudno, ale przypomnij sobie, jaką radość komuś sprawisz za parę dni. To jest bezcenne. Pięknego tego dnia Ci życzę" - słusznie zauważył jeden z internautów.

Polacy uwielbiają Szelągowską

Widzowie pokochali Szelągowską nie tylko za uśmiech, humor i spory dystans do siebie. Jej programy telewizyjne szybko stały się hitami. "Totalne remonty Szelągowskiej" mają spore grono fanów. A realizując każdy kolejny odcinek, prezenterka nie tylko pokazuje ciekawe rozwiązania na remont, ale też pomaga ludziom, którzy kiedyś pomogli innym. Szelągowska ma mnóstwo ciekawych i nietuzinkowych pomysłów na metamorfozę domu czy mieszkania. Widać, że ta praca sprawia jej radość.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (71)
Zobacz także