Trwa ładowanie...

Duża kosmetyczka podróżna - nawet za pół ceny!

Na karnawałowy wypad i w podróż o każdej porze roku. Pojemna kosmetyczka pozwoli nam zmieścić kosmetyki w jednym miejscu. Nasz ideał mieści nawet małą suszarkę do włosów, bieliznę albo kompletny zestaw kosmetyków. Dzięki temu cały bagaż związany z higieną i pielęgnacją mamy w jednym miejscu. Bez kosmetyków poupychanych w bocznych kieszonkach walizki!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Duża kosmetyczka podróżna - nawet za pół ceny!
Źródło: 123RF.COM, fot: 123rf
d30u25s

Zalety dużej kosmetyczki podróżnej

Duża kosmetyczka jest jak mała walizeczka. Mieści cały asortyment ulubionych kosmetyków, mały ręcznik i mniejszą kosmetyczkę z kolorowymi kosmetykami. Jej największą zaletą jest funkcjonalność. Nasz hit ma w środku kilka przegródek i paski przytrzymujące zawartość.

Dzięki nim w środku będzie panował porządek, a po otwarciu nie zastaniemy w środku pomieszanych kosmetyków i akcesoriów. Jeśli wybieramy się w daleką podróż, trzymanie wszystkich akcesoriów higienicznych i pielęgnacyjnych w jednym miejscu zredukuje ilość bagaży.

Modele kosmetyczek podróżnych wykonane ze sztywnego tworzywa sprawdzają się w podróży, gdzie bagaż musi być odporny na wstrząsy. Wiele z nich ma paski i taśmy zewnętrzne, które umożliwiają przymocowanie kosmetyczki do dużej walizki.

Pojemne kosmetyczki – nie tylko na kosmetyki

Modne kosmetyczki to bogaty wybór pięknych modeli i kolorów. Mamy do dyspozycji te pojemne o prostej stylistyce, jak i eleganckie – w sam raz na noworoczną podróż. W zależności od potrzeb możemy wybrać pojemną, sztywną kosmetyczkę, lub materiałowy model, który łatwo uprać, jeśli zabrudzi się kolorowymi kosmetykami.

Duża kosmetyczka – zawsze się przyda

Najczęściej stawiamy na uniwersalne modele, które zmieszczą np. butelkę szamponu i szczotkę do włosów do 25 cm długości. Dla elegantek polecamy klasyczne, czarne modele kosmetyczek, które mogą czarować na przykład lekkim akcentem logo utrzymanego w złocie. Można pokusić się o błyszczącą kosmetyczkę – w tak luksusowym wnętrzu twoje kosmetyki na pewno będą prezentować się wyjątkowo.

Walizka z kosmetyczką 3 w 1

Jednym z patentów na funkcjonalny bagaż jest mała walizka dla prawdziwej pasjonatki pielęgnacji lub upiększania. Fajnym pomysłem jest też walizka na kółkach z dużą zewnętrzną kieszenią. Świetny gadżet i piękny prezent!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30u25s

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30u25s
d30u25s