GwiazdyEdyta Górniak nie odwiedza schorowanej matki? Jej stan zdrowia coraz bardziej się pogarsza

Edyta Górniak nie odwiedza schorowanej matki? Jej stan zdrowia coraz bardziej się pogarsza

Edyta Górniak nie opiekuje się chorą matką
Edyta Górniak nie opiekuje się chorą matką
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
10.03.2022 14:26, aktualizacja: 11.03.2022 08:08

Matka Edyty Górniak, Grażyna Jasik, przeszła kilka operacji w związku ze złamanym kręgosłupem. Kobieta wymaga stałej opieki, a jej stan zdrowia jest naprawdę ciężki. Jednak Edyta Górniak prawdopodobnie nawet jej nie odwiedza. Jej młodsza siostra również nie może tego robić, ponieważ mieszka za granicą.

Sytuacja rodzinna Edyty Górniak nie należy do najłatwiejszych. Matka wokalistki, Grażyna Jasik, ma za sobą kilka poważnych operacji, które musiała przejść z powodu złamanego kręgosłupa. Wymaga zatem stałej opieki, a także rehabilitacji, na którą nie ma funduszy. W trudnych chwilach wspiera ją, jak może, mąż Zdzisław, lecz jego stan zdrowia również nie jest najlepszy. Mężczyzna pracował jako taksówkarz i w zeszłym roku uległ wypadkowi, w wyniku którego ma problemy z barkiem. 

Matka Edyty Górniak jest w ciężkim stanie

Edyta Górniak ma młodszą siostrę Małgorzatę, która jednak mieszka na stałe w Londynie i wychowuje dwójkę małych dzieci, przez co nie ma możliwości odwiedzać matki tak często, jakby chciała. Natomiast polska diwa obecnie mieszka w górach i prawdopodobnie zupełnie zniknęła z życia swojej matki i ojczyma. Być może jest to spowodowane przykrymi doświadczeniami z dzieciństwa. Górniak przyznała kiedyś w mediach, że matka i ojczym stosowali wobec niej kary cielesne. 

Siostra Edyty Górniak nie była w stanie się z nią dogadać

Jednak siostra Edyty Górniak miała ponoć podjąć próbę dogadania się z nią w związku z opieką nad schorowaną matką. "Gosia jest bardzo racjonalna. Ma dwoje małych dzieci, mieszka w Anglii i jest jej trudniej przyjeżdżać do mamy niż Edycie, która mieszka w Polsce. Wielokrotnie kontaktowała się z Edytą. Chciała z nią przynajmniej ustalić naprzemienną pomoc, ale nie udało się" – zdradziła informatorka "Życia na Gorąco". 

Całą sprawę skomentowała również w niezbyt eleganckich słowach krewna artystki. "To jest właśnie jej cygański charakter. Tak samo jak jej ojciec robi co chce i kiedy chce. Edyta była, jest i będzie jedną z nas" – powiedziała w rozmowie z "Życiem na Gorąco" ciotka Edyty Górniak ze strony ojca, który porzucił jej rodzinę, gdy miała zaledwie pięć lat.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także