GwiazdyEdyta Pazura pokazała starą kurtkę. Fani doskonale ją pamiętają

Edyta Pazura pokazała starą kurtkę. Fani doskonale ją pamiętają

Edyta Pazura pokazała się w starej kurtce.
Edyta Pazura pokazała się w starej kurtce.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY
24.05.2021 18:44

Edyta Pazura już wiele lat temu udowodniła, że ma do siebie olbrzymi dystans, a powrót do wspomnień związanych z początkami znajomości z mężem wywołuje u niej po prostu uśmiech na twarzy. Pazura doskonale radzi sobie jako bizneswoman oraz żona i matka. Nie lubi porównań do swojej poprzedniczki, ale jej naturalność i podejście do wielu tematów zaskarbiły serca wielu osób.

Związek Edyty i Cezarego Pazurów od samego początku wzbudzał niemałe emocje. Przede wszystkim niewiele osób wierzyło w to, że parze się uda pokonać przeciwności losu. Na szczęście pokazali niedowiarkom, że ich uczucie jest obustronne i prawdziwe, a troje dzieci tylko potwierdza, że rodzina jest naprawdę szczęśliwa.

Pazura wyjęła z garderoby kurtkę

Jakiś czas temu Edyta Pazura podzieliła się na Instagramie ważnym przekazem. Opowiedziała o swoich zmaganiach z depresją, z którą toczy nierówną walkę od ponad roku. To nie pierwszy raz, gdy celebrytka opisała przykre i bolesne doświadczenia związane ze stanem zdrowia czy samopoczuciem.

Pazura często pokazuje na zdjęciach w sieci swój świat bez lukru i sztuczności. Przyznała, że wiele razy miała dosyć i była już spakowana – nie mogła znieść medialnej nagonki na siebie. W końcu, jak dodała w jednym z późniejszych postów, musiała zebrać w sobie wystarczająco dużo odwagi i siły, aby zapanować nad chaosem.

Niektórzy zarzucają Pazurze, że jest sławna tylko dzięki nazwisku męża, bo bez tego nie dałaby rady przebić się przez masę podobnych do siebie treści. Na szczęście żona aktora ma olbrzymie poczucie humoru, a także dystans, dzięki czemu wiele podobnych zarzutów obraca w żart, po czym pokazuje na Instagramie niektóre negatywne komentarze na swój temat.

Niedawno Pazura postanowiła zrobić porządek w szafie z ubraniami. Natrafiła przy okazji na "słynną kurtkę", w której pojawiła się po raz pierwszy publicznie u boku przyszłego męża. Czerwona skórzana kurtka była w późniejszym czasie wiele razy wypominana Pazurze – zwracano uwagę na to, że nie miała zbyt dobrego stylu.

Także i ten wątek celebrytka wykorzystała. Wrzuciła do sieci nowe zdjęcie, na którym jest we wspomnianym odzieniu wierzchnim. "Stara, dobra, czerwona kurtka, tylko ja jak wino" - podpisała Pazura. Fani nie kryli rozbawienia: "Uwielbiam za dystans i klasę! Pokazałaś im wszystkim przez te lata", "Pamiętam twoje zdjęcia w tej kurtce jak poznałaś przyszłego męża", "Kurtka PKP", "Pamiętamy, kurta czerwona i początek czegoś wiecznego", "Uśmiałam się. Piona za dystans" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta