GwiazdyEdyta Pazura zachwycona grafiką. Otrzymała ją od pasierbicy

Edyta Pazura zachwycona grafiką. Otrzymała ją od pasierbicy

Edyta Pazura pokazała piękną grafikę.
Edyta Pazura pokazała piękną grafikę.
Źródło zdjęć: © AKPA

22.04.2021 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Pazura jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatni pochwaliła się piękną grafiką, którą otrzymała od wyjątkowej osoby, czyli swojej pasierbicy. Jak widać obie panie świetnie się dogadują i utrzymują przyjazne relacje. Czynnikiem pozytywnie wpływającym na ich dobrą relację jest zbliżony wiek obu pań.

Żona Cezarego Pazury lubi dzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi jej życia osobistego i zawodowego. Często także przedstawia negatywne komentarze pod swoim adresem, jakie otrzymuje od mniej życzliwych osób. Edyta Pazura wielokrotnie udowadniała, że nie przejmuje się hejtem, choć przykre komentarze potrafią zaboleć.

Macocha oczami pasierbicy

W ostatnim czasie Edyta Pazura spotkała się z bardzo przykrym zachowaniem internauty. Wstawiła nieprzyjemny komentarz, jaki otrzymała, gdy opublikowała relację z podróży pociągiem. Szybko odpowiedziała na zarzuty, a także podkreśliła, że w polskim społeczeństwie dzieje się nie najlepiej. Stwierdziła także, że na co dzień ludzie są dla siebie bardzo okrutni w sieci, bo uważają, że mogą wszystko.

Obserwując treść postów wstawianych na Instagramie przez Edytę Pazurę, można przede wszystkim natrafić na jej różnego rodzaju komentarze odnoszące się do bieżących spraw. Kilka tygodni temu chwaliła się, że razem z mężem wybrali się na upragnione wakacje na Malediwy, na które zbierali fundusze niemal od samego ślubu. W czasie pobytu na rajskim urlopie pochwaliła się zdjęciami z tego miejsca.

Pazura jest bardzo wszechstronna, co wielokrotnie udowadniała. Nie tylko dba o wizerunek swojego męża, ale również zajmuje się fotografią oraz zaczęła projektować wygodne ubrania damskie. Niedawno zaś pochwaliła się w relacji na Instagramie grafiką, którą przygotowała dla niej Anastazja, czyli córka Cezarego Pazury z pierwszego małżeństwa.

Prosta ilustracja przedstawia Edytę w czerni i bieli uchwyconą z profilu. Na rysunku ma część twarzy przysłoniętą włosami, zaś na jej włosach znajduje się kapelusz. "To ja oczami Anastazji" - czytamy pod zdjęciem. Pierworodna córka aktora, choć ukończyła szkołę filmową, nie poszła w ślady ojca – realizuje się w projektowaniu grafik oraz rysunków.

Kilka lat temu Cezary Pazura opowiedział o swojej patchworkowej rodzinie. Razem z ukochaną Edytą, córką Anastazją oraz młodszymi pociechami tworzą zgrany zespół. Nic dziwnego, że żona aktora oraz najstarsza córka tak świetnie się dogadują – zbudowały bardzo dobrą relację.

Obraz
© Instagram @edyta_pazura

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także