Blisko ludziElżbieta II ma do księżniczki Charlotte słabość? Te słowa mówią wszystko

Elżbieta II ma do księżniczki Charlotte słabość? Te słowa mówią wszystko

Księżniczka Charlotte jest ulubienicą prababci
Księżniczka Charlotte jest ulubienicą prababci

03.12.2021 07:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według brytyjskich mediów nie ulega wątpliwości, że to właśnie księżniczka Charlotte jest ulubienicą monarchini. Po śmierci księcia Filipa jedno wydarzenie sprawiło, że prawnuczka znalazła wyjątkowe miejsce w sercu Elżbiety II.

Księżniczka Charlotte to drugie dziecko Williama i Kate. Starszy brat dziewczynki za kilkadziesiąt lat prawdopodobnie zasiądzie na tronie. Choć dotychczas sprawa ta była jasna, ostatnie zmiany wprowadzone na prośbę rodziców małej księżniczki ją odmieniły, bowiem w 2013 roku zmienił się obowiązujący zapis. Nowa reguła sprawiła, że Charlotte jest czwarta w kolejce do tronu, wyprzedzając młodszego brata, księcia Louisa.

Tylko księżniczka Charlotte potrafi tak poprawić humor prababci

Córka Kate i Williama chętnie pojawia się na spotkaniach u prababci, którą wnuczkowie i prawnuczkowie pieszczotliwie nazywają Gan-Gan. Jak twierdzą brytyjskie magazyny, tylko Charlotte udaje się rozśmieszyć królową do łez. Razem potrafią spędzać wiele godzin, które mijają im w oka mgnieniu. Prawnuczka ma świetny wpływ na Elżbietę II, dlatego też książę William wraz z żoną rozważają przeprowadzkę do Windsoru, aby mogły spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu. Jak donoszą informatorzy, to właśnie księżniczce Charlotte udało się wywołać na twarzy królowej uśmiech po śmierci księcia Filipa. Uśmiech, a nawet śmiech!

- Charlotte jest mądra, towarzyska i kreatywna. Zapewnia królowej rozrywkę na wiele godzin. Jej Wysokość ją uwielbia, więc Charlotte spędza z nią dużo czasu, czytając i oglądając z nią bajki na iPadzie. Królowa nie śmiała się w ten sposób, odkąd stan jej męża się pogorszył. Widok jest magiczny - donosi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Księżniczka Charlotte stała się ulubienicą brytyjskiej monarchini

Niezwykła więź, jaka łączy córkę Williama z jego babcią tłumaczona jest na wiele sposobów. Wiele osób twierdzi, że Charlotte przypomina Elżbiecie II o jej dzieciństwie i ukochanej młodszej siostrze Małgorzacie.

- Córka Williama i Kate także uwielbia spędzać czas ze swoją prababcią i zawsze pyta rodziców, kiedy może pójść do Gan-Gan - dodaje informator.

Coś z całą pewnością jest na rzeczy, a niezwykłe relacje królowej z prawnuczką są godne pozazdroszczenia.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)