Blisko ludziElżbieta Zającówna zachwyca na premierze książki męża. Aktorka z chęcią pozowała do zdjęć

Elżbieta Zającówna zachwyca na premierze książki męża. Aktorka z chęcią pozowała do zdjęć

Elżbieta Zającówna, 2020 rok
Elżbieta Zającówna, 2020 rok
Źródło zdjęć: © AKPA

11.08.2021 09:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elżbieta Zającówna nie narzekała na brak zleceń, po serialu "Matki, żony i kochanki" - propozycje kolejnych ról się posypały. Po urodzeniu córeczki aktorka zniknęła jednak z show-biznesu i konsekwentnie, do dziś unika medialnego szumu. Ostatnio zrobiła wyjątek i pojawiła się na premierze książki swojego męża, satyryka Krzysztofa Jaroszyńskiego.

Elżbieta Zającówna i Krzysztof Jaroszyński poznali się pod koniec lat 80. Początki ich znajomości dawały wiele do życzenia. On odrzucił jej kandydaturę do sztuki, którą pisał dla teatru "Syrena". Później zabiegał o względy młodej aktorki, która w końcu pozwoliła mu się w sobie zakochać.

Mieli za sobą nieudane związki

Para pobrała się na początku lat 90. Obydwoje byli po przejściach i mieli za sobą nieudane związki. Mimo tego postawili wszystko na jedną kartę i dali sobie szansę. Na ślub zapomnieli obrączek, zaczęli się kłócić, w końcu ktoś im pożyczył swoje. Wszyscy uznali to za dobrą wróżbę – pomimo burz i przeciwności losu, będą razem – podaje magazyn Viva!.

Jak podsumował Jaroszyński w rozmowie z "Super Expressem", obydwoje żartują, że ich związek jest raczej pogodny niż zgodny. Niedawno obydwoje świętowali czterdziestą rocznicę wspólnego życia. Choć na ich drodze pojawiały się zakręty, tj. podejrzenie romansu Jaroszyńskiego z Iloną Felicjańską, są razem do dziś.

Elżbieta Zającówna na premierze książki

Elżbieta Zającówna długo żyła w blasku fleszy, po urodzeniu córki Gabrieli skupiła się na jej wychowaniu i zrezygnowała z bywania na salonach. Zaczęła też współpracę z Fundacją Polsat, działalność na rzecz chorych i potrzebujących sprawiła, że poczuła się spełniona. Aktorka z doświadczenia wie, co znaczy życie z chorobą. Cierpi na skazę Von Willebranda. Polega ona na długotrwałych krwawieniach oraz zaburzeniu krzepliwości krwi.

Ostatnio gwiazda pojawiła się jednak na premierze książki "Półprzewodnik po Polsce" autorstwa Krzysztofa Jaroszyńskiego. Z chęcią pozowała do zdjęć z mężem i córką. Na tę okazję włożyła wygodne buty, marynarkę i spodnie typu cygaretki. 63-latka w tej eleganckiej i skromnej kreacji wyglądała zjawiskowo.

Obraz
© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)
Zobacz także