Emily Ratajkowski zaczęła karierę od ważnej decyzji. Jej matka była dumna

Emily Ratajkowski ma polskie korzenie
Emily Ratajkowski ma polskie korzenie
Źródło zdjęć: © Getty Images

16.11.2022 18:36, aktual.: 16.11.2022 21:10

Emily Ratajkowski jest jedną z najbardziej znanych modelek. Kathleen Balgley, jej matka, udzieliła niedawno wywiadu w "Dzień dobry TVN", gdzie pochwaliła się ważną decyzją, jaką podjęła jej córka na samym początku kariery. - Byłam z niej bardzo dumna - podkreślała Balgley.

Emily Ratajkowski to światowej sławy modelka, która ma polskie korzenie. Kobieta jest córką malarza Johna Ratajkowskiego oraz pisarki Kathleen Balgley, otwarcie podkreślającej, że Polska to jej drugi dom.

Emily Ratajkowski podjęła ważną decyzję na początku kariery. Matka była dumna

Ratajkowski również nie wstydzi się polskiego pochodzenia. Kathleen Balgley, w rozmowie z "Dzień dobry TVN", ujawniła, że modelka na wczesnym etapie swojej kariery miała szansę zmienić nazwisko, jednak nie zdecydowała się na to.

- Gdy Emily jeszcze nie była bardzo sławną modelką i aktorką, jej agencja zapytała, czy rozważa zmianę nazwiska, bo ciężko się wymawia. Powiedziała: "Nie, ma być takie, jakie jest". Byłam z niej bardzo dumna - opowiedziała matka gwiazdy modelingu.

Balgley podzieliła się też anegdotą, w której opowiedziała, jak wprowadziła w błąd swoich polskich przyjaciół. - Nasi polscy przyjaciele, gdy Emily się urodziła, myśleli, że to chłopiec, gdy przysłaliśmy im zawiadomienie z nazwiskiem Ratajkowski. Użyliśmy końcówki "ski" a nie "ska". Gratulowali syna. Powiedziałam mężowi: "Widzisz, jak ważna jest znajomość języków" - mówiła

Kim jest Emily Ratajkowski? Zdobyła sławę jako modelka

Emily Ratajkowski ma 31 lat. Pierwszy kontrakt z agencją modelek podpisała jako czternastolatka i występowała przede wszystkim w kampaniach firm odzieżowych. Dużą popularność zawdzięcza nagiej sesji do magazynu "Treats!", a także rolom w teledyskach do piosenek "Blurred Lines" Robina Thicke oraz "Love Somebody" zespołu Maroon 5. Grała też w kilkunastu filmach.

Prywatnie Ratajkowski była żoną Sebastiana Bear-McClarda, z którym jednak rozwiodła się po czterech latach małżeństwa. Jak podawały media, prawdopodobną przyczyną rozstania miały być zdrady Bear-McClarda, których dopuścił się wobec żony. Obecnie plotki głoszą, że modelka spotyka się z Pete'm Davidsonem, byłym chłopakiem Kim Kardashian.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także