GwiazdyEwa Kasprzyk z córką w Zakopanem. Są identyczne

Ewa Kasprzyk z córką w Zakopanem. Są identyczne

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz

10.12.2020 09:44, aktual.: 02.03.2022 19:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka zaczęła nowy etap w życiu: rozstała się z mężem, zakochała w młodszym mężczyźnie. Jednak mimo tak wielu zmian Kasprzyk nie zapomina o swojej jedynej córce. Panie wybrały się razem w góry. Na zdjęciach widać, że są jak dwie krople wody.

W listopadzie Ewa Kasprzyk ujawniła, że jest zaręczona. Oświadczyny miały miejsce pod Akropolem. Ukochany aktorki ma na imię Marcin i zajmuje się m.in. metaloplastyką oraz żeglowaniem. Jest również producentem broni białej, gitarzystą, instruktorem narciarskim i delfinoterapeutą. Mężczyzna poprosił aktorkę o rękę po 4 latach znajomości.

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem ponad rok temu. Przeżyli razem prawie cztery dekady, mają córkę Małgorzatę.

Czym zajmuje się córka Ewy Kasprzyk?

Córka aktorki nie poszła w ślady matki, ale również jest artystką. Co dokładnie robi? Otóż, zajęła się śpiewaniem. W 2011 r. jako członkini grupy MashMish doszła do finału 2. edycji "Must Be The Music". Później wystąpiła w 6. edycji "The Voice Of Poland". Odpadła jednak na etapie bitew. Bernatowicz nie zraziła się i wciąż nagrywa – aktualnie pod pseudonimem Carmell. 3 lata temu wzięła nawet udział w eliminacjach do konkursu Eurowizji. Patrząc na zdjęcia Małgorzaty i jej mamy widać uderzające podobieństwo.

Media swego czasu informowały, że wokalistka nie dogadywała się z mamą. – Gosia nie ma ze mną lekko. Ma silną matkę. (…) Czasami klimat w pomieszczeniu, w którym razem przebywałyśmy, można porównać tylko do laski dynamitu z zapalonym lontem tak mówiła kiedyś o ich relacji gwiazda. Małgorzata sama też przyznała, że w okresie ciężkiej choroby chciała zerwać kontakty. Dziś znów są ze sobą blisko, o czym świadczą ostatnie zdjęcia na profilu społecznościowym Kasprzyk.

Panie wyjechały do Zakopanego. Jak napisała aktorka, przebywają tam służbowo, ale nie wyjaśniła dokładnie, co robią. Małgorzacie i jej mamie towarzyszy pies aktorki, Shakira.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także