GwiazdyGeri Halliwell przeszła metamorfozę. Tym razem zdecydowała się na ostre cięcie

Geri Halliwell przeszła metamorfozę. Tym razem zdecydowała się na ostre cięcie

Geri Halliwell w ostatnim czasie mocno się zmieniła.
Geri Halliwell w ostatnim czasie mocno się zmieniła.
Źródło zdjęć: © Getty Images
27.01.2021 11:13

Geri Halliwell przez wiele lat uchodziła za niekwestionowaną liderkę Spice Girls. Jej głos przebijał się najbardziej spośród pozostałych członkiń. Znakiem rozpoznawczym były bujne rude włosy. Przez ostatnie lata Halliwell mocno się zmieniła – znacznie schudła, co szybko zauważyli jej wierni fani. Teraz piosenkarka zdecydowała się na kolejny krok.

Geri Halliwell jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych członkiń Spice Girls. Zespół święcił triumfy w latach 90. minionego wieku i przyniósł całej piątce sławę na lata. Geri znana bardziej jako Ginger Spice zaraz po Victorii Beckham jest także najbogatszą wokalistką nieistniejącej grupy. Majątek Halliwell wycenia się na prawie 220 milionów funtów!

Ciekawa zmiana u Geri Halliwell

Geri Halliwell ma obecnie 47 lat i znacznie zmieniła się od czasów szczytu popularności Spice Girl. Od 2015 roku jest żoną Christiana Hornera kierowcy rajdowego, z którym doczekała się synka Montague’a. Wokalistka ma także nastoletnią córkę Bluebell z poprzedniego związku. Obecnie Halliwell skupia się na swoim życiu rodzinnym, którym dosyć często chwali się na Instagramie.

Jakiś czas temu o wokalistce zrobiło się głośno za sprawą jej nagłej zmiany wyglądu. Halliwell znacznie schudła i nie wyglądała tak, jak zapamiętali ją fani sprzed lat. W przeszłości Ginger Spice miała problemy z zaburzeniami odżywiania i ponownie zaczęto się zastanawiać czy obecnie szczuplejsza sylwetka wokalistki nie jest wynikiem nawrotu choroby.

Sama Halliwell zapewniała, że nowy wygląd zawdzięcza przestrzeganiu diety oraz regularnym treningom. Teraz pochwaliła się w sieci zdjęciem w odświeżonej fryzurze. Na fotce widać Geri w białej, koronkowej sukience oraz w krótkich włosach. Postawiła na włosy sięgające poniżej ucha i delikatną grzywkę.

Halliwell od pewnego czasu ubiera się wyłącznie w jasne ubrania, na dobre porzucając kolorowe i obcisłe kreacje. Skąd wynika ta zmiana wizerunku?

"Moja garderoba jest jak patrzenie na francuskie Alpy – ogromna przestrzeń bieli. Przeszłam przez etapy noszenia czerni, ale potem pomyślałam, cóż, całkiem lubię krem i biel. Wszystko staje się naprawdę proste. Podoba mi się ten kolor i to jest jak noszenie szkolnego mundurka jako dorosły. Jest świetny dla zapracowanych ludzi" - powiedziała dla "The Sun".

Oprócz nowego zdjęcia przedstawiającego metamorfozę wokalistki, Halliwell pokazała również archiwalną fotkę, na której ma zaledwie 3 lata. Fanom podoba się metamorfoza, ale niektórzy wciąż uważają, że ich idolka z dzieciństwa przedobrzyła z odchudzaniem.