GwiazdyGliwińska pęka z dumy. Opowiada o swoim synu

Gliwińska pęka z dumy. Opowiada o swoim synu

Martyna Gliwińska
Martyna Gliwińska

14.03.2021 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Gliwińska niedawno świętowała pierwsze urodziny swojego syna, którego ma z Jarosławem Bieniukiem. Dumna mama pochwaliła się tym, co mały Kazik już potrafi.

Martyna Gliwińska była partnerką Jarosława Bieniuka. Rok temu przyszedł na świat ich syn Kazimierz. To pierwsze dziecko Martyny, a Jarosława czwarte. Piłkarz przez wiele lat był partnerem znanej aktorki, śp. Anny Przybylskiej, z którą doczekał się trzech pociech: Oliwii, Szymona i Jana. Obecnie Bieniuk jest w związku z modelką Zuzanną Pactwą. Jak się okazuje, rodzice Kazika, choć nie są już razem, to utrzymują dobre stosunki. Niedawno cała patchworkowa rodzina świętowała pierwsze urodziny najmłodszego syna.

"Rok temu pojawił się w moim życiu, niczym żyrafa w pokoju i zmienił wszystko. Mój syn Kazik. Jestem dziś taka szczęśliwa i dumna! Żyj 100 lat i kochaj, jak ja kocham Ciebie" - napisała w mediach społecznościowych szczęśliwa Gliwińska w dniu, gdy jej dziecko skończyło roczek.

Gliwińska jest dumna z syna

Martyna nawet się nie obejrzała, jak szybko minął rok od narodzin Kazika. Doskonale pamięta pierwsze chwile, gdy pojawił się na świecie, a dziś chłopiec samodzielnie siedzi, powoli staje na nogach i przede wszystkim rewelacyjnie się rozwija. Zadowolona mama chętnie opisuje kolejne postępy dziecka na Instagramie.

"Kazio rośnie jak na drożdżach. Z każdym dniem zaskakuje mnie, popisując się nowymi umiejętnościami. Wraz z jego rozwojem zmienia się również jego dieta, co oznacza, że je z nami już prawie wszystko i uwielbia celebrować posiłki przy stole! Jest prawdziwym degustatorem" - napisała Gliwińska pod zdjęciem małego Kazika.

Fani Gliwińskiej zachwycają się chłopcem. Wielu z nich podkreśla, ze Kazik jest bardzo podobny do Martyny. "Kazio, ale ty już duży gość jesteś! Ściskam", "Urodę to ma po mamie!", "Ale Kazio do ciebie podobny. Martyna masz pięknego syna", "Zawsze taki uśmiechnięty ten twój synuś. Uśmiech ma po tobie" - czytamy w komentarzach.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)