Blisko ludziGodzina urodzenia mówi o tobie więcej, niż myślisz. Sprawdź!

Godzina urodzenia mówi o tobie więcej, niż myślisz. Sprawdź!

Okazuje się, że godzina urodzenia może wiele powiedzieć o danej osobie
Okazuje się, że godzina urodzenia może wiele powiedzieć o danej osobie
Źródło zdjęć: © Pixabay
24.10.2022 18:06, aktualizacja: 24.10.2022 20:02

Choć najczęściej w kontekście astrologii i numerologii analizie poddaje się wpływ daty urodzenia na osobowość człowieka, okazuje się nie tylko ona ma znaczenie. Sporo o danej osobie ma mówić także godzina jej przyjścia na świat.

Ludzie od wieków analizowali wpływ planet na życie człowieka, a popularność horoskopów czy numerologii wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Wpływ na to, jakim jest się np. znakiem zodiaku ma data urodzenia. Ma ona znaczenie również w kontekście numerologicznym.

Okazuje się jednak, że nie tylko data urodzenia może wiele powiedzieć o konkretnym człowieku. Wpływ na osobowość ma mieć także godzina urodzenia. Co mówi o tobie? Jeśli ktoś urodził się o pełnej, wyznaczającej granicę godzinie - np. o drugiej w nocy – może przeczytać dwie definicje i sprawdzić, która lepiej opisuje jego osobowość.

Urodzeni pomiędzy północą a 2:00

Osoby urodzone w środku nocy to ludzie sukcesu. Szybko się uczą, chętnie rozwijają swoje umiejętności i poszerzają wiedzę. Zwykle są też towarzyscy. Najczęściej decydują się na kariery związane z rozwijaniem ich dobrych umiejętności komunikacyjnych – takich, jak media czy film.

Urodzeni pomiędzy 2:00 a 4:00

W tych godzinach rodzą się ludzie ceniący spokojne życie i luksus. Zwykle otacza ich wiele osób, ponieważ doskonale wiedzą, jak przyciągnąć do siebie ludzi. Uwielbiają kontakt z naturą i wybierają takie zawody, które umożliwią im wysokie zarobki.

Urodzeni pomiędzy 4:00 a 6:00

W tym czasie na świat przychodzą osoby posiadające wrodzone cechy przywódcy. Zwykle są nastawione na działanie i uwielbiają wyzwania. Twardo stąpają po ziemi i nie boją się podejmowania trudnych decyzji.

Urodzeni pomiędzy 6:00 a 8:00

W tych godzinach na świat przychodzą naturalni liderzy. Odczuwają silną potrzebę samodoskonalenia się, często także dążą do osiągania celów niemożliwych do zdobycia przez innych. Niestety, łatwo także wpadają w gniew.

Urodzeni pomiędzy 8:00 a 10:00

To ludzie otwarci, posiadający wielu, różnorodnych przyjaciół. Unikają konfliktów, skupiając się na rozwijaniu swojej wiedzy. Wielu z nich wybiera zawody związane z pomocą potrzebującym.

Urodzeni pomiędzy 10:00 a 12:00

Urodzeni przed południem to zwykle ludzie bardzo wrażliwi. Wielu z nich decyduje się na artystyczne zawody. Potrafią cierpliwie dążyć do celu, a otoczenie ceni je za wrodzony optymizm.

Urodzeni pomiędzy 12:00 a 14:00

W tym czasie na świat przychodzą ludzie ambitni i odpowiedzialni. Ich pracowitość sprawia, że zwykle osiągają zaplanowane cele. Dodatkowo zwykle to osoby kochające podróże.

Urodzeni pomiędzy 14:00 a 16:00

Wczesnym popołudniem rodzą się osoby wyjątkowo ciekawskie i zdeterminowane. Często podejmują trudne wyzwania, jednak nie zawsze potrafią poradzić sobie z niepowodzeniami. Zwykle wybierają zawody związane z finansami - zostają np. księgowymi czy pracownikami banków itp.

Dalszą część artykułu znajdziesz pod wideo

Urodzeni pomiędzy 16:00 a 18:00

O tych godzinach na świat przychodzą romantycy, którzy przez całe swoje życie kierują się głównie sercem i emocjami, a miłość i rodzinę stawiają na pierwszym miejscu. Są bardzo troskliwi i opiekuńczy.

Urodzeni pomiędzy 18:00 a 20:00

Po 18:00 rodzą się osoby o dużej pewności siebie. Zwykle od najmłodszych lat wiedzą, czego chcą i systematycznie to osiągają. Wielu z nich często osiąga sukcesy w biznesie.

Urodzeni pomiędzy 20:00 a 22:00

Wieczorem rodzą się ludzie empatyczni, którzy przyciągają do siebie innych umiejętnością słuchania i doradzania. Muszą jednak uważać na swoje zdrowie psychiczne, ponieważ czasami zbyt mocno przejmują się problemami innych, zapominając o sobie.

Urodzeni pomiędzy 22:00 a północą

To osoby, na których można polegać. Zwykle są nie tylko punktualne i sumienne, ale także szczere. Cenią sobie spokój, unikając angażowania się w konflikty.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta