GwiazdyGrażyna Szapołowska o zdjęciu w bikini. "Im więcej mam lat, tym większą mam odwagę"

Grażyna Szapołowska o zdjęciu w bikini. "Im więcej mam lat, tym większą mam odwagę"

Grażyna Szapołowska o zdjęciu w bikini
Grażyna Szapołowska o zdjęciu w bikini
Aleksandra Lewandowska

19.10.2021 07:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W jednym z ostatnich wywiadów aktorka odniosła się do udostępnienia na swoim profilu na Instagramie zdjęcia w bikini. Grażyna Szapołowska wyznała, że zachęciła ją do tego jej wnuczka, która napisała jej "babciu, jesteś piękna".

Grażynę Szapołowską, niekwestionowaną legendę polskiego kina, obserwuje w mediach społecznościowych ponad 34 tys. osób. Aktorka od pewnego czasu prowadzi swojego oficjalnego Instagrama, gdzie umieszcza zarówno zdjęcia nawiązującego do życia zawodowego, jak i prywatnego. Nie brakuje tam także fotografii z ukochaną wnuczką, Karoliną Matej, która, jak się okazuje, wspiera swoją babcię w udostępnianiu wielu zdjęć.

Grażyna Szapołowska o zdjęciu w bikini

Podczas tegorocznych wakacji, na profilu aktorki na Instagramie, pojawiło się zdjęcie w białym bikini. Choć przez fanów Szapołowskiej było komentowane w przychylny sposób, pod postem mogliśmy przeczytać także słowa, w których nie brakowało krytyki. Grażyna Szapołowska w ostatniej rozmowie z agencją Newseria Lifestyle postanowiła się do tego odnieść. Jak wyznała, nie ma zamiaru wstydzić się własnego ciała.

- Ja najpierw to rozebrane zdjęcie w kostiumie kąpielowym puściłam do mojej wnuczki i ona napisała mi: "babciu, jesteś piękna" A ja mówię: to puszczę go na Insta, a ona mówi: puść - przyznała Grażyna Szapołowska.

- Jeżeli ona się nie wstydzi, że ma taką babcię, to ja tym bardziej się nie wstydzę. To jest dobre zdjęcie, to wszystko - dodała.

Grażyna Szapołowska odniosła się do udostępnienia zdjęcia w bikini
Grażyna Szapołowska odniosła się do udostępnienia zdjęcia w bikini

"Kobiecie nie wypada..."

O komentarzach na temat tego, że "w takim wieku nie wypada wstawiać już takich zdjęć", Grażyna Szapołowska odpowiedziała w wywiadzie z agencją. "Wydaje mi się, że kobiecie nie wypada kłamać w każdym wieku, nie wypada wstydzić się swoich uczuć w każdym wieku, nie wypada bać się w każdym wieku, nie wypada hejtować w każdym wieku, nie wypada udawać w każdym wieku, a reszta, cóż, to jest sprawa wyobraźni".

Poprzez m.in. zdjęcie w bikini, Szapołowska chce zachęcić kobiety do tego, aby łamały stereotypy i pozbywały się wstydu. "Ja tę odwagę mam coraz większą. Im więcej mam lat, tym większą mam odwagę mówienia prawdy, nie wstydzenia się tego" - powiedziała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)