Trwa ładowanie...

Gretkowska o Lewandowskim: Złotą piłką się zeszmacić

Robert Lewandowski chyba nie spodziewał się, że odznaczenie, które otrzymał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy, wywoła taką burzę. Internauci bardzo dosadnie komentują "wyróżnienie" dla piłkarza. Jednak najmocniejszy komentarz padł chyba ze strony pisarki Manueli Gretkowskiej. "Złotą piłką się zeszmacić" - napisała.

Manuela GretkowskaManuela GretkowskaŹródło: ONS
dhj5zey
dhj5zey

Robert Lewandowski otrzymał od prezydenta Andrzeja Dudy Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. Piłkarz osobiście udał się do pałacu prezydenckiego, aby otrzymać wyróżnienie od głowy państwa. Spotkanie panów wzbudziło ogromne kontrowersje wśród internautów, którzy mocno skrytykowali Roberta Lewandowskiego. Do sprawy postanowiła się odnieść także pisarka Manuela Gretkowska. Skomentowała postawę Lewego w bardzo "mocnych" słowach...

"Skazany na medal"

Na facebookowym profilu pisarki pojawił się wpis zatytułowany "Skazany na medal". Gretkowska nie przebierała w słowach, pisząc o piłkarzu.

dhj5zey

- Co za dzień. Mąż Ani Lewandowskiej znanej z Siły (nabywczej) Kobiet pojechał w łachę do Dudy po medal. Prezydenta popierającego deptanie prawa, nie tylko kobiet. Aaa to może dlatego, że Lewandowski będzie miał proces - brzmi wpis Manueli Gretkowskiej.

Pisarka odniosła się również do sprawy Jakuba Żulczyka, któremu grożą trzy lata więzienia: - Tego samego dnia pisarz Żulczyk dowiaduje się, że też będzie miał proces. Prokuratura podała go do sądu. Grozi mu wyrok 3 lat więzienia za „debila”. Pisarz odsiedzi je bohatersko za prezydenta? Siła dosłowności literatury i słabość prawa w Polsce.

- Można grać szmatą honorowo, a złotą piłką się zeszmacić. Ania Lewandowska sprzedaje swoje produkty na Orlenie. Piłka jest okrągła, korzyści dwie. Dla Lewego i prezydenta, który nie jest debilem - dodała w komentarzu Manuela Gretkowska.

dhj5zey

Kontrowersje wokół decyzji Roberta Lewandowskiego. Kamil Bortniczuk komentuje

dhj5zey
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhj5zey