Blisko ludziAgnieszka Kotońska cała w tiulach. Gwiazda "Gogglebox" pokazała suknię ślubną

Agnieszka Kotońska cała w tiulach. Gwiazda "Gogglebox" pokazała suknię ślubną

Gwiazda "Goggleboxa" pokazała suknie ślubną
Gwiazda "Goggleboxa" pokazała suknie ślubną
Źródło zdjęć: © Instagram | Agnieszka Kotońska
29.07.2022 15:58, aktualizacja: 29.07.2022 16:42

Celebrytka od lat jest w związku z Arturem Kotońskim, który razem z nią bierze udział w popularnym programie. Para nie ukrywa wielkiej miłości, jaka jest między nimi i w social mediach chętnie dzieli się pięknymi chwilami razem. Ostatnio na InstaStories celebrytka opublikowała fragmenty filmu, który nagrany był w dniu ich ślubu. Jest na nim nie do poznania.

Agnieszka Kotońska zyskała ogromną sympatię telewidzów za sprawą występów w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Pojawia się w nim razem z mężem Arturem oraz synem Dajanem. Fani doceniają jej poczucie humoru i szczerość.

Mimo iż para często podkreśla, że są razem szczęśliwi, kilka miesięcy temu zaczęły pojawiać się plotki na temat kryzysu w małżeństwie Kotońskich, a także ewentualnego rozwodu. Agnieszka stanowczo zaprzeczyła tym domysłom, publikując wpis:

"Kochani, z tym samym chłopem Arturem Kotońskim na kanapie przed telewizorem w 'Gogglebox' i z synem Dajanem Kotońskim, do końca życia i jeden dzień dłużej. Moje chłopy" - napisała Kotońska i dodała: "Czuję się bezpieczna, kochana, szczęśliwa! Moja rodzina, moja miłość! Moje motorki na życie, na uśmiech, na dobrą energię. Lek na wszystko".

Agnieszka i Artur Kotońscy są razem 30 lat
Agnieszka i Artur Kotońscy są razem 30 lat© Instagram

To już 30 lat razem

Zapytana przez swoich fanów jak długo jest razem z Arturem i czy ma jakąś receptę na udany związek, odpowiedziała krótko: "Jesteśmy razem 30 lat. Po ślubie 27. Miłość". Na InstaStories Agnieszka pokazała fragmenty filmu, jaki nagrany był podczas wesela. Trzeba przyznać, że para bardzo się zmieniła.

Para w dniu ślubu wyglądała na bardzo szczęśliwą
Para w dniu ślubu wyglądała na bardzo szczęśliwą© Instagram | Agnieszka Kotońska

Loki, tiule i bufiaste rękawy

Kreacja, w jakiej pokazała się wówczas panna młoda, robi wrażenie. Modna w tym czasie suknia i typowa dla lat 90. fryzura sprawia, że Agnieszka jest nie do poznania. Elegancki Artur z gęstym wąsem również wygląda zupełnie inaczej. Podczas nagrania, zachwycona para całuje się i tańczy. Na niektórych fragmentach wideo widać małego blond chłopca - Dajana Kotońskiego. Agnieszka urodziła synka 23 listopada 1992 roku, mając niespełna 16 lat. Kilka lat później wraz z ukochanym zdecydowali się na ślub.

Na weselu bawili się całą rodziną
Na weselu bawili się całą rodziną© Instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta