Jest w fazie terminalnej. Pokazała się z rodziną

Jest w fazie terminalnej. Pokazała się z rodziną

Shannen Doherty od lat choruje na nowotwór
Shannen Doherty od lat choruje na nowotwór
Źródło zdjęć: © Getty Images | Gerardo Mora
01.04.2024 16:58, aktualizacja: 01.04.2024 17:14

Shannen Doherty, która od wielu lat choruje na raka, otwarcie mówi fanom o swoim stanie zdrowia, nie ukrywając nawet najtrudniejszych informacji. W święta podzieliła się w mediach społecznościowych fotografią z rodziną.

Od kilku lat Shannen Doherty pojawia się w mediach przede wszystkim ze względu na swoją chorobę. U gwiazdy takich telewizyjnych hitów, jak "Beverly Hills 90210" czy "Czarodziejki" od lat walczy z nowotworem. Pierwszą diagnozę usłyszała w 2015 roku.

Po pierwszym sukcesie i remisji, w 2019 roku u aktorki ponownie wykryto raka, a ona sama poinformowała o przerzutach do kości i mózgu. Na początku ubiegłego roku przeszła operację mózgu, o której szczegółowo opowiedziała w jednym z odcinków swojego podcastu "Let’s Be Clear with Shannen Doherty".

Shannen Doherty choruje na raka. Spotkała się z rodziną

Doherty pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Dzieli się tam także swoimi zdjęciami i przemyśleniami oraz kolejnymi doniesieniami na temat swojego stanu zdrowia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Najnowsze zdjęcie pojawiło się w czasie świąt wielkanocnych. Okazało się, że Doherty, która w ubiegłym roku rozstała się z mężem, może liczyć na wsparcie ze strony rodziny, która tłumnie ją odwiedziła. Uczestnicy spotkania postanowili uwiecznić wspólny czas na fotografii. Widać na niej aktorkę, która siedzi w centralnym punkcie stołu, otoczona uśmiechającymi się do obiektywu najbliższymi.

"Wesołych Świąt od naszej koczowniczej rodziny" - napisała.
Shannen Doherty pokazała świąteczne zdjęcie z rodziną
Shannen Doherty pokazała świąteczne zdjęcie z rodziną© Instagram | theshando

Życzenia od fanów

Zdjęcie jak zwykle pociągnęło za sobą lawinę komentarzy fanów aktorki, którzy przede wszystkim życzyli jej udanych świąt. Widać także, że Doherty ma fanów na całym świecie, a jedna z osób przesyłała jej pozdrowienia z Włoch.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta