GwiazdyGwyneth Paltrow pokazała syna. Moses świętował niedawno urodziny

Gwyneth Paltrow pokazała syna. Moses świętował niedawno urodziny

Gwyneth Paltrow cieszy się z synem.
Gwyneth Paltrow cieszy się z synem.

12.04.2021 12:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka Gwyneth Paltrow rzadko pokazuje zdjęcia swoich dzieci. Stara się zachować tę część prywatności wyłącznie dla siebie, ale od czasu do czasu pozwala sobie na małe ustępstwa. Jedną z takich okazji były niedawne urodziny Mosesa, który skończył 15 lat. Paltrow nie omieszkała poinformować o tym fanów.

Ze względu na światową pandemię koronawirusa Gwyneth Paltrow cały czas siedzi w domu ze swoimi dziećmi, czyli córką Apple i synem Mosesem. Są one owocami związku aktorki z muzykiem Chrisem Martinem. Od 3 lat Paltrow jest żoną Brada Falchucka, który także ma dwoje dzieci. W ostatnim czasie aktorka wyjawiła, w jaki sposób poradziła sobie z rolą macochy.

Aktorka pokazała urocze zdjęcie

Jak kiedyś przyznała Gwyneth Paltrow razem z byłym mężem zgodnie uznali, że nie będą nadto eksponować twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Tym samym nie chcą, aby ich dorastające pociechy były rozpoznawalne – podobno sama Apple powiedziała, że nie chce być popularna w sieci.

Niedawno aktorka udzieliła wywiadu magazynowi "People", w którym wyjaśniła, że długo uczyła się roli macochy, bo chciała, aby dzieci jej drugiego męża w pełni ją zaakceptowały. Jednocześnie zależało jej na tym, aby nie czuły żadnej presji z tym związanej. Na szczęście wspólnymi siłami udało się stworzyć dobrze funkcjonującą rodzinę patchworkową. Także Chris Martin z obecną partnerką Dakotą Johnson jest w niej obecny.

Ostatnio Paltrow zdecydowała o opublikowaniu dwóch zdjęć syna. Miała ku temu ważny powód – Moses skończył 15 lat. Na pierwszej fotce widać twarz nastolatka, dzięki czemu możemy zobaczyć, do kogo jest bardziej podobny. Natomiast na drugiej Moses jest na deskorolce – skateboarding to największe hobby chłopca. Aktorka niedawno wzięła udział w programie "Jimmy Kimmel Live", w którym wyjaśniła, że pasja jej syna pomaga mu przetrwać kwarantannę.

Pod wspomnianymi zdjęciami dumna mama zamieściła stosowne życzenia: "Święty Moses, nie mogą uwierzyć, że dzisiaj kończysz 15 lat. Jesteś wymarzonym, najsłodszym i najgenialniejszym facetem na świecie. Kocham Cię tak bardzo, że nie możesz tego pojąć. Wszystkiego najlepszego mały niszczycielu!".

Pod wpisem pojawiły się także powinszowania od internautów: "15-letni Moses. Kiedy to się stało? Wszystkiego najlepszego", "Najlepszego przystojniaku", "15 lat? Jak to zleciało. Ty i twoja siostra macie wspaniałe talenty. Najlepszego", "Dzieci szybko rosną. Wszystkiego, co najlepsze Moses".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)