GwiazdyHenryk Majdan świętuje pierwsze urodziny. Rodzice robią z niego celebrytę?

Henryk Majdan świętuje pierwsze urodziny. Rodzice robią z niego celebrytę?

Henryk Majdan z rodzicami
Henryk Majdan z rodzicami
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KPL
10.06.2021 09:04

10 czerwca Henryk Majdan, nazywany nieco ironicznie "polskim royal baby", kończy rok. Chłopiec został celebrytą jeszcze przed narodzinami.

Henryk Majdan jest pierwszym wspólnym dzieckiem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Para stanęła na ślubnym kobiercu we wrześniu 2016 roku. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w Konstancinie, a w uroczystości wzięło udział wielu "znanych i lubianych", m.in. Hanna Lis, Leszek Stanek, Edward Miszczak czy Ewa Chodakowska.

Urodziła synów dzięki in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że jej starsi synowie – Stanisław i Tadeusz, których ojcem jest aktor Jacek Rozenek, przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. 43-latka bardzo angażuje się w walkę o bezpłatny dostęp do in vitro, edukuje i dzieli się swoim doświadczeniem.

- Pamiętajmy, że mamy rozdział Kościoła od państwa. Ten rozdział nam jest konstytucyjnie zapewniony. Nie może być tak, że osoba niewierząca nie ma dostępu do jakiejś techniki, bo takie jest stanowisko Kościoła. Żeby Kościół zachował swoją bardzo ważną rolę, musi stać się apolityczny – mówiła w rozmowie z WP Parenting.

Kontrowersje i konflikty

Małżonkowie długo starali się, by pani Małgorzata zaszła w upragnioną trzecią ciążę. Po kilku nieudanych próbach udało się. Chłopiec natychmiast stał się oczkiem w głowie rodziców i całego otoczenia. Zdjęciami syna Majdanowie dzielili się w mediach społecznościowych od pierwszych chwil jego życia. W pewnym momencie głos na ten temat postanowiła zabrać Ilona Łepkowska.

- Uważam, że takie sprzedawanie prywatności i takich intymnych, prywatnych chwil jest niezrozumiałe i powiedziałabym o tym niepochlebnie, ale się powstrzymam – mówiła w wywiadzie dla JastrząbPost.

Niestety, krótko po tym złamała deklarację i zarzuciła Rozenek-Majdan, że ta robi z dziecka słup ogłoszeniowy. Sprawa skończy się prawdopodobnie w sądzie.

Mały influencer

Faktycznie, zdjęcia Henryka są wykorzystywane do reklamowania różnych produktów, w tym wózków czy kosmetyków dla dzieci. W świecie show-biznesu nie jest to jednak nic zaskakującego – zdecydowana większość gwiazd czy celebrytów działa dokładnie w ten sam sposób (wspomnieć chociażby Klaudię Halejcio czy Olgę Frycz).

Henryk Majdan zdążył jednak już dwukrotnie gościć na okładce magazynu "Viva!", a znani rodzice zabierali chłopca dosłownie wszędzie – zaliczył nie tylko wizytę w siedzibie komisji wyborczej czy pobyt na wsi, ale także daleką podróż do Meksyku. Pierwsze kroki stawiał właśnie na plaży nad Morzem Karaibskim.

Co ciekawe, starsi synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan tylko od czasu do czasu pojawiają się w jej mediach społecznościowych. To właśnie Henryk jest niekwestionowanym królem zdjęć i relacji. Myślicie, że chłopiec jest skazany na karierę w show-biznesie?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (141)
Zobacz także