WP

Historia jednego fartuszka. Para prezydencka w nietypowej stylizacji

Ostatnio Agata Duda odwiedziła Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie. Wspólnie z dziećmi przygotowała kanapki. Pierwszej Damie przydał się wyjątkowy prezent od koła gospodyń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Duda przygotowywała kanapki razem z przedszkolakami
Agata Duda przygotowywała kanapki razem z przedszkolakami (Kancelaria Prezydenta RP)
WP

Ostatnio Pierwsza Dama została zaproszona do przedszkola w Sobolowie. Z tej okazji pięciolatki przygotowały specjalny spektakl. "Jestem pod ogromnym wrażeniem waszych artystycznych talentów, zarówno recytatorskich, jak i wokalnych oraz tanecznych" - powiedziała Agata Kornhauser-Duda.

Z oficjalnej strony prezydenta dowiadujemy się, że w jednej z przedszkolnych grup Agata Duda przeczytała wiersz "Na Straganie" Jana Brzechwy. Następnie żona prezydenta wzięła udział w warsztatach kulinarnych. Razem z dziećmi przygotowywała kanapki: ludziki o koperkowych włosach, uśmiechach z papryki i spodniach z żółtego sera.

Wcześniej Agata Duda otrzymała niezwykły podarunek od koła gospodyń. Robiąc kanapki z dziećmi, postanowiła go wykorzystać. Na Twitterze przeczytamy: "Historia jednego fartuszka. Koło Gospodyń Miejskich Zosie Samosie ofiarowało Pierwszej Damie wyjątkowy fartuszek. Prezent bardzo się przydaje".

Wcześniej w tym samym fartuszku z napisam "Agata" gotował prezydent Andrzej Duda.

twitter.com
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP

Zobacz także: #ZadbanaPolka. 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło: "Jestem, jaka chcę być"

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP