Horoskop dzienny – 14 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 14 września
Horoskop dzienny 14 września
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

13.09.2023 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 14 września. Czwartek przyniesie ze sobą więcej pytań niż odpowiedzi. Osoby, które czekają na rozwiązanie pewnych problemów, będą zawiedzione. Trzeba będzie poczekać, to jeszcze nie ten czas.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

W czwartek Barana czeka ważne spotkanie z osobą, która kiedyś wiele dla niego znaczyła, jednak później jakby zapadła się pod ziemię. To będzie ciekawe przeżycie, na pewno bardzo emocjonalne i… kto wie, co z niego wyniknie? Najważniejsze to zachować otwarty umysł, jednak na nic konkretnego się nie nastawiać. Czas pokaże, czy wyniknie z tego niespodziewanie odświeżonego kontaktu coś więcej.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Osoby urodzone w znaku Byka na pewno będą zmęczone tygodniem, w którym mają tak wiele do zrobienia, że doba wydaje się za krótka, aby zmieścić tam wszystkie czyhające obowiązki. Pomocna może okazać się lista – skreślanie kolejnych pozycji da Bykowi satysfakcjonujące poczucie, że powoli zmierza do końca. W przyszłości na pewno nie powinien brać sobie tyle na głowę…

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Bliźnięta chciałyby być już w nieco innym punkcie życia, jednak nie wszystko ułożyło się po ich myśli. Błędne wybory i pomyłki co do intencji niektórych ludzi sprowadziły je do miejsca, w którym się teraz znajdują. I zastanawiają się, gdzie popełniły błąd oraz jak mogłyby szybko nadrobić straty. Niestety życia nie da się gonić – odpowiednie wydarzenia muszą występować we właściwym czasie. Warto poświęcić czwartek na głębokie przemyślenia dotyczące tej właśnie kwestii.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Raki prawdopodobnie będą dzisiaj z czegoś niezadowolone – może z siebie, może z powodu jakiejś sytuacji, która pójdzie nie po ich myśli. Ważne, aby przesadnie nie analizowały tego zdarzenia. Należy już do przeszłości – wprawdzie bliskiej, ale jednak nic nie da się poradzić. Zawsze nadejdzie kolejny dzień, który przyniesie ze sobą świeże szanse – i właśnie na tym najlepiej się skupić w przypadku porażki.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Lew może się dzisiaj obudzić w wojowniczym nastroju. Będzie wyjątkowo uparty i jak coś postanowi, za żadne skarby nie ustąpi. Na szczęście po południu zdarzy się coś miłego, co poprawi mu humor, dzięki czemu Lew stanie się nieco przyjaźniej nastawiony do świata. Wieczór powinien poświęcić na zrobienie czegoś, co sprawi mu przyjemność – i przy czym nikt mu nie będzie przeszkadzać.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Dzisiaj nie warto odkładać niczego na ostatnią chwilę. Jeśli Panna o czymś zapomni albo nie dopełni jakiegoś obowiązku, może się wpakować w poważne kłopoty. Tak lekkie podejście do zadań nie leży wprawdzie w jej naturze, jednak każdy może mieć gorszy dzień. Trudno jej będzie się zmusić do pracy, motywacja okaże się zerowa. W czwartek osoby spod znaku Panny nie będą mogły się doczekać powrotu do domu.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Waga może się dzisiaj zrelaksować. Wszystkie jej niedawne kłopoty znajdą wkrótce satysfakcjonujące rozwiązanie. Nawet jeśli sama będzie musiała w tym celu podjąć jakąś akcję, to zadziała szybko. Dzięki sprzyjającej mocy gwiazd pomoc napłynie z najmniej spodziewanej strony, ale za to w idealnym momencie. Waga w każdej sytuacji może liczyć na rodzinę i przyjaciół, którzy zawsze wezmą jej stronę.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Dzisiaj Skorpiona czeka ważne spotkanie. Powinien się do niego dobrze przygotować, ponieważ wiele od tego zależy – głównie jego przyszłość w danym miejscu pracy. Jeśli wykorzysta swoją szansę, może wiele zyskać w krótkim czasie, a przecież od dawna marzyły mu się awanse i lepsze pieniądze, które pozwolą na spełnianie wielkich i kosztownych pragnień. Może już niedługo stanie się to możliwe?

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Nie zawsze warto się spieszyć… Wie o tym dobrze Strzelec, który długo musiał czekać na swoją życiową szansę. Fakt, że stało się tak też i z jego winy – jest znakiem na tyle beztroskim, że wiele okazji przechodzi mu koło nosa z powodu jego własnego roztrzepania lub niechęci do podjęcia działania. Teraz jednak los to wszystko mu wynagrodzi, a Strzelc dostanie dokładnie to, czego chciał.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Gdy tylko życie Koziorożca zaczęło się układać, zrobił coś, żeby to wszystko zepsuć. Czasami trudno trafić za osobami urodzonymi w tym znaku, które niby wydają się rozsądne i uporządkowane, a później same sobie szkodzą nieprzemyślanymi decyzjami. Nie da się jednak wpłynąć na kogoś tak upartego jak Koziorożec. Sam musi sobie uświadomić, jaką głupotę popełnił, a później spróbować ją naprawić.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

Wodnik wiele sobie obiecywał po tym czwartku, wyznaczył go jako granicę, po której powinny zapaść jakieś decyzje. Niestety, nieidealny świat zawiedzie jego oczekiwania i na rozwiązanie pewnych spraw przyjdzie mu jeszcze poczekać. Jak długo? To zależy nie tylko od Wodnika ani nawet od wszechświata – trzeba przede wszystkim zapytać drugiej osoby, której to zagadnienie również dotyczy.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 14.09.2023

W głowie Ryb zaświta dzisiaj wiele pomysłów, które mogą je zadziwić. Będzie to bardzo kreatywny dzień, który przedstawicielom tego znaku pozwoli wykazać się nowatorskim podejściem do rozwiązywania problemów. Ryby wpadną na idealny plan, jak mogłyby powiększyć swój stan posiadania. Myślały o tym od dawna, jednak teraz rozwiązanie spadnie na nie niczym grom z jasnego nieba.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także