Horoskop dzienny – 16 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 16 maja
Horoskop dzienny 16 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

15.05.2024 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny na 16 maja. Czwartek wniesie nieco chaosu w życie przedstawicieli niektórych znaków zodiaku. Drobne rewolucje bywają jednak odświeżające, o ile oczywiście nie stają na drodze ambitnym planom rozwoju.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Baran otrzyma w czwartek wskazówkę od losu – co powinien zrobić, aby jego marzenia spełniły się znacznie szybciej. Może to nie być łatwe, bo co w życiu przychodzi łatwo? Wyłącznie rzeczy bezwartościowe… Baran jest znakiem ambitnym, nie zadowoli się byle czym, dlatego może jeszcze chwilę cierpliwie poczekać – musi tylko wierzyć, że warto, a na końcu ścieżki czeka na niego coś wspaniałego.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Byki muszą spojrzeć prawdzie w oczy: nie wszystko w ich życiu układa się ostatnio tak, jak one by sobie tego życzyły. Nie potrafią jednak temu przeciwdziałać, tylko biegną z prądem, nie mogąc się zatrzymać. Taka bezwładność jest dobra na chwilę, ale w końcu trzeba będzie zacząć działać i podejmować odpowiedzialne, rozsądne decyzje. Nie ma innej drogi, trzeba wziąć za siebie odpowiedzialność.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

W życiu Bliźniąt nie brakowało ostatnio przeszkód, dlatego zapewne ucieszą się na wieść, że ich los wkrótce się odmieni. Wystarczy wierzyć i mieć nadzieję na lepsze jutro. Pewne sprawy, o których myślą, nie są jeszcze stracone, nadal mogą zawalczyć o swoje szczęście. Muszą tylko zmienić podejście. Naciski rzadko okazują się dobrą metodą, aby kogoś do czegoś przekonać, lepiej postawić na dobroć i cierpliwość.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Osoby urodzone w tym znaku mogą być nieco zdezorientowane szybkimi zmianami, które zachodzą wokół nich. W dodatku nie we wszystkich mają udział, bo rzeczy zdają się dziać same, a Raki… Nie protestują, ale też wiele nie robią. Na dłuższą metę ten brak kontroli okaże się dla nich ciężki, ale jak na razie nie mają z tym problemów. Czasem lepiej na moment oddać komuś stery i odpocząć

Lew – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Przez cały tydzień Lew będzie zajęty. Zacznie mu się wydawać, że dwadzieścia cztery godziny to o wiele za mało, żeby ze wszystkim zdążyć. Musi się jednak starać, bo na samym końcu czeka na niego wspaniała nagroda. W czwartek dobrze będzie ogarnąć jakiś ważny zakup, do którego zbiera się od pewnego czasu, jednak nie potrafi się zdecydować. Lepiej za dużo o tym nie myśleć, tylko posłuchać intuicji.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Panny staną w czwartek wobec problemu, którego nie będą potrafiły rozgryźć, jednak proszenie o pomoc również nie leży w ich naturze. Będą się z tym męczyć i złościć, czekając na cud. Ten się jednak nie wydarzy. Panny muszą same się ogarnąć i poradzić sobie z przeszkodami. Mogą pocieszyć się faktem, że z tych tarapatów wyjdą znacznie silniejsze i bardziej odporne na przyszłe krzywdy.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Wagi mogą czuć się zmęczone w czwartek. Przeszły niedawno prawdziwą mentalną rewolucję i mimo że są szczęśliwe z powodu tego, jak się wszystko ułożyło, to też jednak nieco zagubione w nowej rzeczywistości. Spokojnie, wszystko będzie dobrze. Nie warto panikować ani nagle zmieniać zdania – Wagi są na najlepszej drodze do szczęścia, muszą tylko w to wszystko uwierzyć.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Skorpion trochę namieszał w swoim życiu. Nie wszystko potoczyło się po jego myśli i teraz musi się postarać to jak najszybciej naprawić. Los nie będzie mu w tym sprzyjać, bo tak naprawdę sam nawarzył piwa, które teraz musi wypić. W czwartek czas przystąpić do naprawy błędów. Najlepiej zacząć od przeprosin – w ten sposób najlepiej można oczyścić atmosferę w domu czy w miejscu pracy.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Strzelce będą miały w czwartek problem z efektywnym zarządzaniem swoim czasem i zadaniami. Jeśli chcą szybko wybrnąć z kryzysu, muszą ustalić priorytety, po czym stworzyć realistyczny plan systematycznego realizowania kolejnych zadań. Nie da się zrobić wszystkiego jednocześnie, trzeba być cierpliwym. Strzelec nie może przejmować się drobnymi kłopotami, tylko wytrwale dążyć do celu.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Środa u Koziorożca może być wyjątkowo męcząca, dlatego że on sam jest zmęczony i skupienie przychodzi mu z wielkim trudem. Niestety, w najbliższym czasie nic nie zmieni się samo z siebie. Jeśli Koziorożec tęskni do zmiany, musi sam o nią zawalczyć. Czy to zrobi to już zupełnie inna kwestia… Nie jest to znak, który łatwo schodzi z raz obranej ścieżki, najczęściej z automatu brnie przed siebie na ślepo.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Osoby urodzone w znaku Wodnika mogą odczuć silny impuls, aby pomóc komuś w potrzebie, jednak powinny go zignorować i zajmować się wyłącznie własnymi sprawami. W tym przypadku nie warto zgłaszać się na ochotnika, zadanie okaże się ciężkie, a Wodnik nie spotka się z wdzięcznością. Wręcz przeciwnie, jeśli coś się nie uda, niewdzięczny osobnik spóbuje przerzucić winą właśnie na pomocnika.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 16.05.2024

Ryby mają szansę spotkać na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Nie musi koniecznie chodzić o romantyczne uczucie, może po prostu znajdą wspólny język z kimś, kogo poznają zupełnym przypadkiem. Takie znajomości są najlepsze, bo to zupełnie tak, jakby gwiazdy kierowały krokami Ryb. To, czy kontakt okaże się przelotny czy przetrwa dłużej, zależy już tylko od chęci płynących z obu stron.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także