Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 19 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 19 września. Słońce w opozycji do Neptuna zapowiada dzień pełen niepewności. We wtorek trzeba bardzo uważać. Podejmowanie decyzji okaże się wyjątkowo trudne i łatwo będzie paść ofiarą oszustów.

Horoskop dzienny 19 wrześniaHoroskop dzienny 19 wrześniaŹródło: Adobe Stock
d194moo
d194moo

Baran – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Barany staną niedługo przed bardzo ważną decyzją, na którą nie są do końca gotowe. Osoby urodzone w tym znaku uwielbiają uciekać od problemów i zwlekać do ostatniej chwili, licząc, że wybór w jakiś sposób dokona się sam. Albo czekają na znak z nieba, dzięki temu zawsze mają na kogo zwalić winę, jeśli popełnią błąd. Niestety, tym razem pomoc nie nadejdzie i Barany będą musiały zdecydować same.

Byk – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Wtorek u Byka zacznie się kłopotami związanymi z szeroko pojętym transportem. Możliwe opóźnienia, które zaburzą cały dzień pracy. Później nie będzie lepiej, bo Słońce w opozycji do Neptuna przynosi głównie niemiłe niespodzianki. Ktoś nie będzie w stanie podjąć ważnej dla projektu decyzji, a z tego powodu cała praca stanie, a atmosfera wyraźnie się pogorszy. Taki dzień to prawdziwa klątwa.

Bliźnięta – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

U Bliźniąt dzisiaj spokojnie, choć niektóre osoby mogą doświadczyć pogorszenia nastroju. Trudno będzie im się skupić, zaczną unikać swoich obowiązków lub spróbują zrzucić je na barki kogoś innego. Dopiero po południu osoby urodzone w tym znaku znacznie się ożywią i… nieco namieszają w cudzym życiu. Pozornie niewinny (ale złośliwy!) żart wymknie się spod kontroli i zepsuje komuś dzień.

Rak – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Pod wpływem Słońca w opozycji do Neptuna Rak straci wiarę we własne siły i w związku z tym może popełnić dzisiaj jakiś poważny błąd. Powinien się bardzo pilnować i sprawdzać wszystko po dwa razy, szczególnie jeśli planuje dzisiaj wypełniać lub składać urzędowe dokumenty. Łatwo przeoczyć jakiś drobiazg i narobić sobie w ten sposób problemów. Zawsze też można poprosić kogoś uważnego o sprawdzenie.

d194moo

Lew – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Wtorek będzie ciężkim dniem dla Lwów, mogą dzisiaj otrzymać złe wieści, z którymi nie będą w stanie się pogodzić. Niestety, nic w tym temacie nie da się już zmienić, więc jedynym wyjściem okaże się przyjęcie rzeczywistości w takiej postaci, w jakiej się im zaprezentuje. Dla osób urodzonych w tym znaku zaczyna się negatywny czas, więc powinny się przyzwyczaić do rozczarowań. Będzie ich więcej.

Panna – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Zodiakalne Panny mogą mieć problem z zaakceptowaniem pewnych zdarzeń, na które nie mają wpływu. Niewiele będą mogły jednak na to poradzić, ponieważ decyzję podjął ktoś inny. W pracy skupienie przyjdzie im z wielką trudnością, niechętnie przyjmą wszelkie negatywne uwagi ze strony współpracowników. Na szczęście wieczorem będą mogły w końcu odetchnąć z ulgą.

Waga – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Waga musi bardzo uważać na kogoś, kto spróbuje wykorzystać jej dobrą wolę i zaufanie. Zanim się na coś zgodzi, powinna poprosić o trochę czasu i dobrze się zastanowić. Jeśli ten ktoś będzie ją naciskać, to znak, że coś kombinuje. Najlepiej będzie jak najszybciej odmówić i nie dać sobą manipulować. Trzeba być ostrożnym i bardzo uważać na fałszywych przyjaciół, którzy mają nieczyste intencje.

Skorpion – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

We wtorek na Skorpiona nie czyhają żadne zagrożenia, co z pewnością go ucieszy. Gwiazdy nie mają też dobrych informacji: to, na co czekał, na razie się nie wydarzy. Na rozwiązanie problemów trzeba będzie jeszcze poczekać, zachowując cierpliwość i trzymając nerwy na wodzy. Skorpion nie powinien się przesadnie denerwować, bo to nie tylko mu szkodzi, ale również niczemu nie służy.

d194moo

Strzelec – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Ten dzień okaże się bardziej łaskawy dla Strzelców, którym uda się rozwiązać jakiś bardzo istotny problem, z którym się męczyły. Dzięki temu poczują, że wreszcie zmierzają do wyznaczonego sobie celu. Wyraźnie się uspokoją i wrzucą na luz. Po południu Strzelce powinny znaleźć trochę czasu na świętowanie sukcesu. Odpoczną też i skupią się na własnych przyjemnościach, zamiast się martwić.

Koziorożec – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Słońce w opozycji do Neptuna przyniesie Koziorożcowi poważne nieporozumienie na gruncie służbowym lub osobistym. Trudno będzie się dogadać, godząc sprzeczne stanowiska, bardziej prawdopodobne, że ktoś będzie musiał ustąpić. Znak tak uparty jak Koziorożec nie będzie do tego skłonny, nawet jeśli to on się myli. W takiej sytuacji konieczny może się stać udział mediatora.

Wodnik – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Wodniki będą musiały się dzisiaj zmierzyć z sytuacją, na którą nie były przygotowane. Dobrze, jeżeli będą miały przy sobie kogoś zaufanego, kto zdoła udzielić im wsparcia. Mogą też narzekać na zdrowie. Jeśli zauważą u siebie jakieś niepokojące objawy, powinny je skonsultować ze specjalistą. Może to tylko skutki nerwowej sytuacji, a może coś poważniejszego. Zawsze lepiej sprawdzić.

d194moo

Ryby – horoskop dzienny, wtorek 19.09.2023

Słońce w opozycji do Neptuna sprawi, że Ryby stracą pewność siebie. Mogą być dzisiaj wycofane i niechętne do współpracy. We wtorek szczytem ich marzeń stanie się święty spokój i cichy kącik, w którym mogłyby się zaszyć i pomyśleć o życiu. Jednak taka okazja trafi się dopiero wieczorem, bo – jak na złość – obowiązki będą się przed nimi piętrzyć, podobnie jak kolejne prośby i polecenia.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d194moo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d194moo