Horoskop dzienny – 2 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 2 maja.
Horoskop dzienny 2 maja.
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

01.05.2023 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 2 maja. Słońce w koniunkcji z Merkurym zsyła inspirację i odsłania to, co ukryte przed ludzkim okiem. Czego tego dnia dowiesz się o sobie lub o kimś bardzo ci bliskim? Przekonaj się!

Baran – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Ciekawy układ planet kompletnie zmarnuje się w przypadku Barana. Nie jest to znak wrażliwy na wpływ energii kosmosu – cechuje go zbyt duży upór i twarda głowa. Dlatego dzień spędzi absolutnie nieświadomy tego, co się wokół niego dzieje. Wtorek będzie dla niego przyjemny i pozbawiony trosk. Możliwe, że odwiedzi tego dnia jakieś ciekawe miejsce, które zrobi na nim ogromne wrażenie.

Byk – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Dzisiaj Byk dowie się czegoś ciekawego o sobie. Pod wpływem Merkurego dokona odkrycia, które zaskoczy nawet jego samego. Możliwe, że wiedza, do której dotrze, już od dawna była dla niego dostępna, po prostu postanowił dla własnej wygody lub korzyści ignorować fakty. Taka postawa nie będzie już dłużej możliwa. Wydarzy się coś niespodziewanego, co zmusi go do konfrontacji z rzeczywistością.

Bliźnięta – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt odkryją w sobie tego dnia zaskakującą łatwość w kontaktach z bliskimi. Dzięki temu dowiedzą się kilku ważnych rzeczy na temat ludzi, którzy ich otaczają. Możliwe też, że postanowią spędzić wieczór w gronie przyjaciół, mimo że pierwotnie tego nie planowały. Potrzebują jednak teraz towarzystwa, bo czują się bardzo samotne – co nie jest dla tego znaku zbyt charakterystyczne.

Rak – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Rak powinien zwracać pilną uwagą na sny i przeczucia. Słońce w koniunkcji z Merkurym rozszerzy jego zdolność pojmowania rzeczywistości. Znaki, które zaczną do niego docierać na poziomie podświadomości, mogą się okazać ważną wskazówką na przyszłość. Osoby urodzone pod opieką Raka są dostatecznie wrażliwe na astrologiczne wpływy, aby wyciągnąć z tej sytuacji naukę dla siebie.

Lew – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Myśli Lwa wciąż będą krążyć wokół majówki oraz przyjemności, jakie płyną z kilku wolnych dni. Nie będzie odczuwać w tym czasie żadnych zmartwień – może drażnić go jedynie fakt, że nie wszystko da się zobaczyć w tak krótkim czasie. W stałych związkach zapanuje sielanka, bo trudno się kłócić, gdy się człowiek dobrze bawi. Samotni powinni uważnie rozglądać się wokół siebie… Ktoś ma ich na uwadze.

Panna – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Merkury wzmocni u Panny zdolność koncentracji, która objawi się głównie w skupieniu na własnych myślach i uczuciach. Nie będzie dzisiaj zbyt rozmowna, bo sprawy, które ją dręczą zachowa dla siebie. Jako znak dyskretny nie lubi się dzielić problemami, chociaż powinna. Gdyby Panna z kimś szczerze porozmawiała, na pewno by jej ulżyło. Dobra rada od kogoś zaufanego też mogłaby ułatwić jej życie.

Waga – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Pozytywny dzień dla osób, które poszukują miłości. Dzięki koniunkcji Słońca z Merkurym zrozumieją, dlaczego do tej pory ich życie uczuciowe nie układało się najlepiej. Okazuje się, że muszą najpierw uporządkować pewne sprawy, które blokują ich przed otwarciem się na drugiego człowieka. Gdy się z tym uporają, będą mieć szansę na wielką miłość. Wystarczy jeszcze tylko odrobina cierpliwości.

Skorpion – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Skorpion jest kolejnym znakiem nieczułym na aktualny układ planet. Majówkę najprawdopodobniej spędzi w drodze, ponieważ uwielbia podróże. Zajęty zwiedzaniem i przeżywaniem przygód nie ma czasu na autorefleksję. Osoby, które postanowiły jednak zostać w domu, mogą doświadczać zmiennych nastrojów, jak również mieć problem z dzieleniem się swoimi emocjami.

Strzelec – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

To dobry dzień na dokonanie jakiejś zmiany w swoim życiu. Może być naprawdę niewielka – wiązać się z jakimś szczegółem wyglądu czy ubraniem. Jeśli jednak Strzelec poczuje taką ochotę, może tę chęć zmian posunąć dalej i np. pożegnać się z nałogiem, z którym walczy od dawna. Oczywiście, nie od razu Kraków zbudowano i nie da się rzucić uzależnienia ot tak, jednak samo podjęcie decyzji stanowi pierwszy krok.

Koziorożec – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Słońce w koniunkcji z Merkurym może odblokować emocjonalnie Koziorożca, który należy do najbardziej zamkniętych w sobie znaków w całym zodiaku. Nie znaczy to, że nagle zapragnie mówić wprost o swoich uczuciach, jednak jego partner zdecydowanie dostrzeże zmianę i postęp. Warto wykorzystać tę okazję, aby zajrzeć do prywatnego świata Koziorożca. Obu stronom przyniesie to dużą satysfakcję.

Wodnik – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Wodnik nadal znajduje się w bardzo pozytywnym nastroju. Majówkowe plany realizuje z przyjemnością i bawi się naprawdę świetnie. Taka ucieczka od codzienności bardzo mu się przyda, ponieważ w domu zostawił kłopoty i kilka zagadnień do przemyślenia. Gdy wróci, będzie musiał podjąć ważną decyzję na temat przyszłości. Będzie to trudne, ponieważ na razie sam nie wie, czego chce…

Ryby – horoskop dzienny, wtorek 2.05.2023

Wtorek zapowiada się niezwykle przyjemnie dla Ryb, które obudzą się w znakomitym nastroju. Dzisiaj będą wyjątkowo otwarte i rozmowne, bardziej niż zwykle zainteresowane tym, co dzieje się u ich przyjaciół i znajomych. Dzień spędzą głównie na rozmowach i plotkach. Wieczorem jednak mogą czuć się nieco przytłoczone nadmiarem nowych informacji, więc zapewne położą się spać wcześniej.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także