Horoskop dzienny – 21 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 21 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 21 lipca
Horoskop dzienny 21 lipca
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
20.07.2023 15:15

Horoskop dzienny 21 lipca. Mars w opozycji do Saturna przynosi ze sobą poczucie ograniczenia. Kto nie będzie mógł zrobić tego, na co ma ochotę? Kto poczuje się zmuszony do wykonania nieprzyjemnych obowiązków? Gwiazdy niosą ostrzeżenie.

Baran – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Osoby urodzone w tym znaku miewają różne humory. Zwykle współpracuje się z nimi dobrze, bo Barany są utalentowane i szybko myślą, ale czasami potrafią stanąć okoniem. Dzieje się tak zwykle, gdy się nudzą lub nie mają do czegoś wewnętrznego przekonania. Mars w opozycji do Saturna obudzi w nich w piątek to, co najgorsze – upór i protest, który kompletnie uniemożliwi współpracę.

Byk – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Byk może być dzisiaj wyjątkowo nie w humorze. Poczuje, że jego ambicje nie są zaspokojone, a talent pozostaje niewykorzystany. Zamiast zajmować się ważnymi projektami, w pracy wykonuje nudne i powtarzalne zadania, mimo że stać go na znacznie więcej. Ważne jest, co postanowi zrobić z tymi myślami – będzie tylko narzekać czy może porozmawia na ten temat z przełożonym?

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt mogą czuć dzisiaj silną frustrację z powodu czegoś, co wydarzyło się już jakiś czas temu. Mimo upływu czasu nadal boli, a Bliźnięta czują, że nie zrobiły w tym temacie wszystkiego, co mogły. Niczym młot uderzy je nagła (i spóźniona!) chęć zemsty. Powinny ją w sobie natychmiast stłumić. Zemsta po tak długim czasie nie ma sensu, lepiej zapomnieć i mentalnie ruszyć dalej.

Rak – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Piątek u Raka okaże się wyjątkowo stabilny, nie zaszkodzi mu nawet niekorzystna opozycja Marsa do Saturna. Osoby urodzone w tym znaku muszą tylko pamiętać, aby dzisiaj nie słuchać żadnych plotek – nie tylko na swój temat, ale również dotyczących innych. Ktoś, kto ma za długi język, spróbuje zepsuć atmosferę w firmie lub w życiu prywatnym Raka. Lepiej mu w tym nie pomagać, tylko odejść.

Lew – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

W wypadku Lwa sprawy zawodowe powinny układać się bardzo dobrze – uda mu się nawet zamknąć pewien ważny projekt, co do powodzenia którego powoli tracił nadzieję. Zagrożenie pojawi się jednak w życiu rodzinnym. Zadowolony z siebie Lew może się okazać ślepy na zły nastrój swojego partnera, więc zamiast udzielić mu wsparcia, pogorszy sprawę swoim egoizmem i brakiem uwagi.

Panna – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Mars w opozycji do Saturna sprowadzi na Pannę nerwowy dzień, w trakcie którego poczuje, że absolutnie nikt nie docenia jej starań, chociaż codziennie żyły sobie wypruwa dla dobra firmy i swoich przełożonych. Możliwe, że momentem przełomowym będzie jakiś przykry obowiązek, który spadnie na nią niespodziewanie, gdy ona już będzie się szykować do zamknięcia tygodnia.

Waga – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Waga musi dzisiaj bardziej niż zwykle nad sobą panować, zwłaszcza jeśli czuje się w pewien sposób pomijana lub niedoceniona. Uzna, że nie chce być tylko trybikiem w wielkiej machinie, że do szczęścia potrzebuje czegoś więcej. I dobrze – jeśli tak czuje, powinna coś z tym zrobić, ale nie zdradzać przedwcześnie swoich planów. Wiele się może wydarzyć, zanim będzie w stanie zmienić ścieżkę kariery.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Piątek minie u Skorpiona szybko i w miarę spokojnie, poprzedni tydzień wykończył go dostatecznie, więc teraz zasłużył sobie na chwilę przerwy. Osoby urodzone w tym znaku powinny odpocząć i zregenerować siły – mają na to cały weekend, więc mogą dowolnie rozłożyć przyjemności w czasie. Jeśli dobrze wypoczną, łatwiej będzie im się zmierzyć z kolejnymi wyzwaniami.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Gdy wszystkie marzenia Strzelca powoli się spełniają, zaczyna się czuć niepewnie. Mimo wszystko spodziewał się pewnych trudności, więc właśnie teraz – w czasie trwającej opozycji Marsa do Saturna – dopadną go nieuzasadnione wątpliwości, czy na pewno wszystko jest w porządku. Będzie się nadmiernie martwić, spodziewając się jakiegoś nieprzewidzianego ciosu ze strony losu.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Mars w opozycji do Saturna poruszy mroczne strony natury Koziorożca. Nagle i niespodziewanie przestanie mu się podobać pozycja w życiu, którą aktualnie zajmuje. Sądził, że do tego czasu znajdzie się już znacznie wyżej, a tymczasem ktoś inny został wyróżniony. Zazdrość ręka w rękę z zawiścią zdominują na pewien czas myśli Koziorożca. Ciężko będzie mu się od nich wyzwolić.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Zapowiada się spokojny piątek dla Wodników, nie muszą się obawiać problemów i wątpliwości, jakie dopadną pozostałe znaki. Osoby urodzone w tym znaku wykonały już ciężką pracę nad sobą i doświadczyły imponującego wzrostu samoświadomości. Dlatego okażą się odporne na negatywny układ planet. Skupią się na tym, co mają do zrobienia – i na tym upłynie im reszta dnia.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 21.07.2023

Ryby nie będą dzisiaj narzekać na brak zadań do wykonania. Ktoś zauważy, że nie wykonywały swoich obowiązków zbyt ochoczo, po czym postanowił zrobić z tym porządek. Niestety, przedstawicieli zodiakalnych Ryb czeka trudna rozmowa, a potem konieczność poprawy etyki pracy. Mogą albo się dostosować, albo poszukać nowego miejsca zatrudnienia – nie ma innej drogi.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!