Horoskop wakacyjny 2023 – Baran, Byk, Bliźnięta. Gdzie wybiorą się tego lata i jakie przeżyją przygody?

W wakacje niektóre znaki czeka sporo wyzwań
W wakacje niektóre znaki czeka sporo wyzwań

05.07.2023 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie rozpoczęło się kalendarzowe i astronomiczne lato, a wraz z nim sezon urlopowy. Gdzie warto go spędzić? Czy gwiazdy mają na to wpływ lub mogą udzielić istotnej rady? Okazuje się, że horoskop ma znaczenie nawet w przypadku wakacji. Oto jaki kierunek powinny tego lata wybrać osoby urodzone w znaku Barana, Byka i Bliźniąt.

Baran – przeżyje przygodę swojego życia

Można powiedzieć, że Barany mają wakacje cały rok. Osoby urodzone w tym znaku nie lubią nudzić się w domu, więc wyrywają się z niego przy każdej możliwej okazji. Każdy weekend, każdy wolny dzień czy nawet godzinę starają się spędzić ciekawie i aktywnie. Nie znaczy to oczywiście, że nie czekają z utęsknieniem na wakacje. Gdy robi się ciepło, Barany czują zew przygody, a wiecznie niespokojne nogi zaczynają nieść je w świat.

Tego lata spełnią swoje marzenie – wybiorą się w podróż do miejsca, które od dawna ich fascynuje i znajduje się na liście do zaliczenia. Może to być egzotyczna i daleka podróż, ale niekoniecznie. Wszystko przecież zależy od indywidualnych zainteresowań. Jedno jest pewne: Barany na pewno zapamiętają to gorące lato na długo.

Byk – odpocznie za wszystkie czasy

Byk to urodzony pracoholik. Przez cały rok pracuje dużo i ciężko, nie potrafi odpoczywać ani sobie odpuścić. Po prostu wydaje mu się, że właśnie na tym polega życie, że nie może być inaczej. Jednak przynajmniej raz w roku Byki mówią sobie dość i zapominają o obowiązkach, oszczędności czy zdrowym rozsądku. Na całe dwa tygodnie wskakują w tryb wakacyjny i wówczas wyznają zasadę: "hulaj dusza – piekła nie ma".

W tym roku Byki powinny wypocząć po królewsku, wybierając wypasione wakacje w pięciogwiazdkowym hotelu, do tego oczywiście położonym w pięknym miejscu. Będą tam się lenić bez wyrzutów sumienia, pić kolorowe drinki i relaksować, zbierając siły na kolejne, bardzo pracowite miesiące.

Bliźnięta – wydadzą więcej niż powinny

Zodiakalne Bliźnięta przez cały rok się szanują i nie przemęczają. To znak zodiaku, który nie ceni sobie ciężkiej pracy – woli się oszczędzać na liczne aktywności, którym oddaje się w wolnym czasie. Bliźnięta lubią przyjemności i towarzystwo, nie żałują sobie rozrywek i często żyją ponad stan. Podróżują przez cały rok, ponieważ to ich pasja – uwielbiają być w ciągłym ruchu, poznawać nowych ludzi i miejsca. Nie żałują na to pieniędzy.

Niestety, u progu lata przedstawiciele tego znaku mogą obudzić się z pustym portfelem albo nawet… brakiem urlopu, jeśli zdążyli go zużyć w pierwszej połowie roku. W niczym im to naturalnie nie przeszkodzi. Bliźnięta i tak znajdą sposób, aby zaszaleć w te wakacje – w egzotycznym miejscu i ze stałą ekipą sprawdzonych przyjaciół.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)