Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 23 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 23 września. Pierwszy dzień astronomicznej jesieni może nastrajać filozoficznie i melancholijnie. To też dobry moment, żeby się wyciszyć i ustalić jakiś sprytny plan na ostatnie miesiące roku.

Horoskop dzienny 23 wrześniaHoroskop dzienny 23 wrześniaŹródło: Adobe Stock
d1cmazr
d1cmazr

Baran – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

W sobotę Barany wyjątkowo nie będą mieć nic do zrobienia: żadnych zaległości, żadnych planów, żadnych zaplanowanych spotkań. Nic dziwnego, że już od rana będą się czuły zaskoczone ogromem wolności. Ten dzień mogą wykorzystać tak, jak mają ochotę, np. oddać się swoim zainteresowaniom. Uwaga, w niektórych przypadkach relaks zostanie przerwany przez nierozwiązane problemy osobiste.

Byk – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

W pierwszy dzień jesieni Byk może poczuć impuls do dokonania podsumowań, które być może nie wypadną zadowalająco. Tak wiele chciał osiągnąć, a jednak ostateczny wynik na razie prezentuje się blado. Prawdopodobne w związku z powyższym Byki doświadczą pogorszenia nastroju, zaczną się martwić i czynić sobie wyrzuty. Niepotrzebnie, powinny się skupić na tym, co im się udało.

Bliźnięta – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

U Bliźniąt szykują się duże zmiany, na które powoli powinny się przygotowywać. Możliwe, że same będą ich prowodyrem, ale równie prawdopodobne, że spadną im na głowę niczym grom z jasnego nieba. Ten weekend u wielu Bliźniąt może być ostatnim spokojnym weekendem na bardzo długi czas. Powinny go dobrze wykorzystać, aby się ogarnąć i uporządkować swoje sprawy.

Rak – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

Rak bardziej niż zwykle skupi się na swoich celach. Może poczuć, że utknął w miejscu, więc postanowi jak najszybciej pchnąć pewne sprawy do przodu. W sobotę warto skontaktować się z kimś bliskim, kto ostatnio nie daje znaku życia. Może przeżywa gorsze chwile, ma jakieś problemy i w związku z tym potrzebuje pomocy? Dzięki wielkiej empatii Rak jest znakomitym oparciem w trudnych momentach.

d1cmazr

Lew – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

Zodiakalne Lwy powinny się w ten dzień wyciszyć i poszukać w sobie wewnętrznego spokoju. Może to stanowić problem dla znaków tak energicznych i o ognistym temperamencie, jednak jeśli nad sobą popracują, na pewno tego nie pożałują. Szczególnie jeśli doświadczają obecnie emocjonalnych problemów, z którymi nie potrafią sobie poradzić. Praca nad sobą jest konieczna na drodze do osiągnięcia równowagi.

Panna – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

Sobota u Panny może przynieść nieoczekiwane zmiany, wszystko zależy od jej odwagi i otwartości. Osoby samotne mają szansę to zmienić – inna sprawa, czy tego chcą. Panny najczęściej bardzo lubią swoje życie albo – jako znak obdarzony rozsądkiem – szybko się do niego przyzwyczajają i nie pragną rewolucji. A szkoda… Ile przygód mogłyby przeżyć, gdyby tylko znalazły w sobie dość odwagi?

Waga – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

Dzisiaj Wagi mogą mieć problemy ze skupieniem uwagi. Poczują, że są zmęczone, a w ich życiu brakuje nie tylko luzu, ale także godziwych rozrywek. Jeśli osoby urodzone w tym znaku dostatecznie nie odpoczywają, szybko stają się marudne i ogólnie zniechęcone do świata. Dlatego Waga powinna przeznaczyć tę sobotę na własne rozrywki – takie jak lubi i w towarzystwie, które sobie najbardziej ceni.

Skorpion – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

Skorpiony mogą liczyć na to, że jakaś istotna sprawa, która przez długi czas pozostawała w zawieszeniu, właśnie dzisiaj znajdzie swój szczęśliwy finał. Nie muszą się dłużej martwić, kosmos wykonał za nich część najpilniejszej pracy, teraz muszą tylko nie zawieść pokładanych w nich oczekiwań. Nawet jeśli ta zapowiedź brzmi dla nich enigmatycznie, wkrótce odkryją jej głębszy sens.

d1cmazr

Strzelec – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

W sobotę Strzelca czeka spotkanie, którego się nie spodziewał. Ktoś, kogo kiedyś dobrze znał, złoży mu propozycję nie do odrzucenia. Nawet jeśli Strzelec nie ma ochoty jej przyjąć, nie powinien jej tak bezmyślnie odrzucać, tylko pomyśleć o korzyściach, jakie może uzyskać. Gdy to sobie dobrze przemyśli, na pewno dostrzeże pozytywne strony. Poza tym i tak nie miał na dzisiaj żadnych planów, więc co to szkodzi?

Koziorożec – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

Osoby urodzone w znaku Koziorożca mogą poczuć się dzisiaj zniechęcone. Jeśli ciężko pracowały podczas minionego tygodnia, to teraz rozpaczliwie potrzebują odpoczynku. Dlatego zamiast planować szalony weekend, myślą tylko o tym, aby dobrze się wyspać. Nie ma w tym nic złego, czasem każdy potrzebuje solidnego resetu. Sobotę można przeznaczyć na relaks, a w niedzielę zaplanować wypad z przyjaciółmi.

Wodnik – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

Możliwe, że pewne plany Wodnika na ten weekend nie wypaliły, więc będzie musiał szybko dokonać korekty. Na moment sytuacja stanie się nerwowa, ale dzięki dobrej woli wszystkich wokół sytuację da się jeszcze naprawić. Najważniejsze przecież, aby przyjemnie spędzić czas z ludźmi, których się lubi. Gdzie i w jaki sposób – to kwestia drugorzędna. Dla Wodnika to jasne, więc nie będzie mieć pretensji.

d1cmazr

Ryby – horoskop dzienny, sobota 23.09.2023

Ryby mogą sobie pogratulować – wszystko, o czym tak długo marzyły, wreszcie zaczyna się spełniać, a zawdzięczają to przede wszystkim swojemu wysiłkowi i pozytywnemu nastawieniu. Wkrótce przekonają się, że ciężka praca naprawdę prowadzi do sukcesu, którego owocami można się później cieszyć wraz z najbliższymi. Ryby powinny też pomyśleć też o swoim zdrowiu, zadbać o relaks i uspokojenie nerwów.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1cmazr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cmazr